Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt egy olyan 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egy olyan 30 év feletti nőt, aki régóta párkapcsolatban él, de a férje elhanyagolta, ezért beengedett egy másik férfit az életébe (nem csak szex, hanem érzelmi kapcsoltra is) -majd mégis a korábbi párját választott?

Figyelt kérdés
Privátban szeretnék beszélni vele , szükségem lenne arra,hogy megértsem .

2014. febr. 27. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltam/vagyok ilyen helyzetben. 34N
2014. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, férfi vagy nő vagy?

Korod?

2014. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat ,38 eves ferfi vagyok - sajnos ilyen tapasztalattal
2014. febr. 27. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
en olyat ismerek,aki nem ''valasztotta'' a korabi parjat,hanem az maradt vele a gyerekek miatt a megcsalas utan.na meg nem kellett a volt szeretojenek,mert az meg a feleseget valasztotta. Szoval jobb hijan maradt egyutt a no, a megcsalt parjaval.
2014. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár én 28 vagyok, de így jártam.
2014. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugy erted ,hogy 28 eves no vagy,aki megcsalta a parjat ,de megis ot valasztotta ? Ha igen,lenne kedved par kerdesre valaszolni privatban ?
2014. febr. 27. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nekem is felteheted a kérdéseidet. Több szem,többet lát! Nő vagyok
2014. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!