Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anime fanok! Hogy nézzen ki...

Anime fanok! Hogy nézzen ki az anime karakterem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! azon gondolkodtam, hogy egy animéről rajzolok mangát(persze csak pár részletet) a saját elképzeléseim szerint,csak nem tudom hogy nézzen ki a karakterem...vagy is úgy maga a kinézete meg van, de nem tudom milyen haj állna jól a személyiségéhez.Annyit kell tudni a karakterről, hogy lány kb. 16 év körüli és mindig fekete cuccokban járkál. Általában mindig csendes, és eléggé ellenséges olyan Tsundere típus...fekete hajat képzeltem el neki, de nem tudom hogy milyen legyen hosszú, rövid stb... Milyen ötleteitek vannak? Aki tudna adni tippeket azt nagyon megköszönném. Aki pedig kötekedni akar, az inkább ugorja át a kérdésemet.

2015. nov. 20. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyan középhosszúságú hajat képzelek el neki,váll alá érőt, frufruval; de nem lépcsőzetes hajat, hanem azt a "hirtelen" vágottat, tehát olyan full egyenes aljút, nem V alakút (mint pl amikor összegumizod a hajad és levágod); nem tudom szebben elmagyarázni, remélem így is értetted a válaszom :D
2015. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ilyesmire gondolsz? [link]

egyébként én a karakter kinézetét nem úgy képzeltem el hogy jajj de cuki hanem hát... nem is tudom mihez viszonyítani mert nem láttam még szinte egy ilyen stílusú női karaktert sem...Leegyszerűsítve a személyisége olyan fiús. Még annyi bajom van hogy nem tudok milyen ruhát hozzá kitalálni, mert ugye iskolában egyen ruhában kell lenniük szóval nadrágot nem rajzolhatok rá a szoknyákat pedig utálom de hát ha muszáj akkor ahhoz is mondhatnátok ötleteket sajna nem vagyok kreatív :c

2015. nov. 20. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem mi a probléma; de szerintem nem a ruha a fontos itt; maga a karakter cselekedetei teszik majd őt igazán fiússá. Fontos a szóhasználat, amikor beszél/valamit tesz, azt hogyan teszi. Ezeket igyekezd fiússá tenni; lehet szoknyában, nadrágban; ha a személyisége fiús, akkor annak is fog tűnni még rózsaszín unikornisos pulóverben is.

Sajnos én sem találtam olyan karaktert, amilyet elképzeltem a lányhoz ezért élő személyek képeit tudom inkább példának felhozni.

Egy-két rajzoltat is találtam, de ez sem olyan, amilyet én úgy el tudnék képzelni, ami illene a leírásra, de ezek közül össze tudod szerintem válogatni; egyikről a haj másikról az arc meg stb :D

[link]

[link]

Ez az összeállítás így pl nekem kicsit fiúsabb megoldás az egyenruhák közül: bő pulóver/kardigán

[link]

[link]


[link]

[link]

[link] << itt meg pl az oldalsó rövid hajjal; szoknyába van meg kis cuki egyenruha, mégis olyan fiús hatású; az ingje kilóg és nagyobb is mint kellene, haja rövid szóval szerintem tök pasis beütésű, nekem legalábbis.

Remélem tudtam segíteni! :)

2015. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is valami bő kardigánt képzeltem el. Nagyjából kezd össze állni. Köszönöm a válaszokat:)
2015. nov. 21. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!