Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson s51 gondok?

Tamás2000112 kérdése:

Simson s51 gondok?

Figyelt kérdés
Egy napja mentem vele és leált. Szétszedtem a karbit és a fővufoka kiesett. Az uszót megnéztem és tele volt benzinnel.Vettem egy uszót belett álítva de nem kapott benzint a karbi.A szomszédom rakott be egyet álítgattuk a benzínszintet és az jól van beállítva. De amikor elindítom jo de ha megyek vele nem.Erőtlen rángat és max gázon leáll.Ha megyek vele elöször megy de szarul és valami fura hangot is ad ki a motor. Mit csináljak?

2015. nov. 21. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ha mi, nem bírja a 90-es tempót? :D


már meg is válaszoltad magadnak az előző kérdésedet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2015. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor ennyit birt
2015. nov. 21. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

ha nincs baja a karbinak, és próbáltátok másikkal, akkor vedd a henger fejet, és nézd meg milyen állapotban van a henger fala, mennyire kotyog a dugó meg a többi... vagy esetleg még a gyújtást ellenőrizd, hogy nem e mászott el

mi az a fura hang, meg hogy eshet ki a főfúvóka?

2015. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hello nm esett ki a fuvoka álítottam a karbin de nm az igazi a motor nem pörög fel rendesen kb 50-et megy és a hengerfej tögéletes. A gyujtása kiváló nm rég lett megcsinálva. De amikor beinditom huzok egy kis gázt jó de olyan bu*i 210-es babetta hangja van és most nem ad recsegést.Ha megyek vele akkor kettesben felakarom rendesen pörgetni de olyan minta tulsok levegőt kapna egyszerüen nem pörög tovább
2015. nov. 22. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

szimeringet nem nyomta ki, nem kap valahol falsot?

ha ráhúzod a szívatót nem segít?

2015. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ha behuzom leáll ha megyek vele és akkor akkor lelassul de megy
2015. nov. 23. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!