Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 torpanás. Gyújtás...

Simson s51 torpanás. Gyújtás gondok?

Figyelt kérdés
Kopp gáznál olyan volt mint ha nem kapott volna elég anyagot, ilyenkor csak szivatóval akart menni. De üresben szivatóval lekoppoltam és pár napig nem zaklatott. Ebből eljutottunk odáig, hogy csak is szivatóval volt képes fél gáz felett menni, különben bőgött, szaggatott. Benzinszintem jó volt, még utána is állítottam hogy több legyen, súbertűt úgy akasztottam hogy a legtöbbet kapja de nem hatott. Szerelő kicserélte a főtengelyszimeringeket, kipróbálta másik karbival de azzal még csak rosszabb volt. Gyújtásproblémára gyanakodván cserélve lett egy "kiskondi" , megszakító és egy gyertya is. Mostmár sokkal jobb, de nem 100-as. Ami azt takarja hogy kopp gáznál olyan mint ha elfogyna valami..néha mint ha fulladna is, de inkább nem akar tovább húzni. Benzin szint visszaállítva a helyes szintre és a tű maxra van akasztva. Van aki azt mondta hogy gyújtótekercs csere. Valakinek volt már hasonló problémája, vagy van valami ötlete ? Előre is köszönöm.

2012. aug. 9. 22:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy csak terhelés alatt kezdett el bőgni kopp gáznál. Üresben semmi baja sincs.. :/
2012. aug. 9. 23:31
 2/9 anonim ***** válasza:
teljes gáznál sok neki a levegő kevés a benzin.tegyél bele nagyobb átmérőjű főfuvókt
2012. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De üresben akkor miért nem baszakszik ? És mitől jöhetett ez ki egyik pillanatról a másikra ? Esetleg még valami ötlet ?
2012. aug. 10. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
pucold ki a karbit,reszeld fel a megszakítót.állítsd be
2012. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nézd meg hogy nem e mozog valameik tekercsed meg vegyél egy új gyertyát. én a brisk et ajánlom nekem az mindent megoldott
2012. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Karbi tiszta, megszakító vadonat új, gyertya szintén új. Tekercsekkel még nem foglalkoztunk. Azok lehetnek a ludasok ?
2012. aug. 10. 22:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Most 16n1-es karbival használom, de továbbra is csinálja. A gyújtása pontosan beállítva. Arra gondolok hogy valahol nem-e szívhat falslevegőt.. csak már nemtudom hogy hol, mivel újak a szimeringek..
2012. aug. 21. 12:17
 8/9 anonim válasza:
fals levegőt még a henger alatt szívhat nekünk is cserélni kellett mert az előző tulaj fordítva rakta ráxD és nézd meg ha megvan még a karbi doboza hogy nem e s50esre való mert minket is így basztak át és ha még ezse akkor gázbovdent gázkart cserélni kell ennyire emlékszek mert nekem is ezvolt mikor megvettük remélem segítettem
2013. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lehet hogy el van dugulva a benzincsap nekem volt ilyen szét szedtem ki pucoltam vetem hozzá egy új tömítést összeraktam és azóta semmi baj nincs vele , takarítsd ki a csapot lehet hogy az a baja
2013. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!