Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a 3....

Kinek mi a véleménye a 3. Vhrol?! Lehet atomháború is?!

Figyelt kérdés
Xy
2015. nov. 22. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, ha kitör a Harmadik Világháború, az mindent fog vinni.


Olyan atom fegyvereket vetnének be, mely atom fegyverek 100%-osan megrongálnák a Földet - kiírtanák az embereiség, az állatvilág és a természetvilág 90%-át.


A Harmadik Világháború után nem maradna semmi a Földön, csak pusztulás.


Sosem értettem azokat a gonoszokat, akik uralomra hajtanak, úgy, hogy tudatában vannak, uralmuk alatt a világ, amelynek elfoglalására törekednek, egy Pusztult Világ lesz...


Remélem, hogy ezt a 3. VH. elindítói figyelembe veszik, hogy a Földbolygót igen csak megrongálnák (nem kis mértékben), s talán csak ez az egyetlen olyan dolog, ami vissza tartja őket.


Habár... sajnos nem hiszem, hogy ilyen józan eszűek volnának.


Egy biztos: a Harmadik Világháború, ha nem is mindent, ez esetben ezt mondom (írom) - majdnem mindent elpusztítana...

2015. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A harmadik világháború már egy modern háború (lesz), teljesen más eszközökkel fogják megvívni, mint az eddigieket. Ők is tudják, hogy az atomfegyverek mindent elpusztítanának, nem fogják bevetni, ez csak fenyegetésnek van (szerintem). Amúgy az én teóriám szerint már tart a harmadik világháború, de ez lényegtelen.
2015. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Atomot nem fognak nagyon használni, mivel annak igencsak súlyos hatásai lehetnek. Ma már simán létre tudnak hozni olyan bombákat is, amikkel az egész föld népességét ki lehet végezni gond nélkül. Viszont manapság már a tenyésztett vírusok is elég komoly fegyverként tarthatóak számon.


Egyébként én úgy gondolom, hogy a 3. világháborúnak már a kapujában vagyunk egy ideje, és egyre csak befelé haladunk.

2015. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!