Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mi a véleményete...

Fiúk, lányok! Mi a véleményetek erről a ruháról?

Figyelt kérdés

Mivel csak a képet nem tudta megnyitni, ezért az egész oldalt bemásoltam. De csak az első 3 képen lévő ruháról lenne szó ;). (Igazából szilveszteri bálba gondoltam :).)


[link]


Ha az számítana valamit, akkor 16/L.



2015. nov. 23. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
én imádom az ilyeneket, varrtam is már magamnak pár hasonlót :)))
2015. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én sajna nem tudok varrni :/.

Köszi a választ!:)

2015. nov. 23. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenceim, szeretnék hasonlót venni. :)
2015. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

na a lány vélemények után jöjjön egy fiú véleménye:

ha egy színdarabban, vagy balettelőadáson van rajtad ilyen az csini, de ha mindennapi viseletnek gondolnád... háááát...

2015. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De nem, nem gondoltam a mindennapokba. Csak bálokba vagy talán még esküvőkre. :)
2015. nov. 25. 19:53
 6/8 misshutcherson válasza:
ESKÜVŐRE SEMMIKÉPP! Tudod,van az a mithova szabály,és ebben leginkább TEMETÉSRE mehetnél. Szerintem csini,egy bakanccsal és egy tattoo chokerrel királyul néz ki. (ez leginkább az én szememnek szép,de remélem,ha fejben összeállítod,szerinted sem csúnya.)
2015. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igaz...esküvőre egy kicsit drasztikus lenne..:D

Amúgy szerintem is jól nézne ki bakanccsal meg tattoo chokerrel...(bár azt magamon nem tudom viselni). Majd még kiötlöm, hogy mi lesz. Először kéne találni egy boltot,ahol van ez vagy ehhez hasonló ruha..

Köszi a választ! :)

2015. dec. 3. 19:56
 8/8 anonim válasza:
Rohadt jóó !! *.*
2015. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!