Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról? Ribisnek tűnik benne a viselő? Lányok, ti hordanátok?

Figyelt kérdés

[link] erről van szó.

Nekem eléggé tetszik, meg árban is jó (kb 2000 Ft csak)viszont én is kb 175 cm vagyok,kb mint a modell, nem lenne-e rövid?

Még egy kérdés, cicanacival és csizmával szerintetek mennyire menne?

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, kérlek ne rakjátok át más témába a kérdésem.

17L


2013. dec. 10. 16:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Persze fiúk is írhatnak, hogy mennyire tolerálnák ha pl a barátnőtök viselné:)
2013. dec. 10. 16:13
 2/16 anonim ***** válasza:
Hmmm. Egészen ocsmány.
2013. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ribis..
2013. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de ilyen mintásan nem hordanám szívesen, csak egyszínűben. L
2013. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :) cicanacival is. na, az más kérdés, én felvenném-e, a mintája miatt tán nem, de erre meg ne adj :) ennyi pénzért nem nyúlsz mellé!
2013. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Amúgy a fekete-fehér színűre gondoltam.

2013. dec. 10. 16:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Csini!
2013. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ribis, de nekem nincs elég jó alakom hozzá, hogy ilyet felvegyek:) és annyira mondjuk nem is tetszik, de nem ribis.

Viszont cicanadrággal és csizmával elég gáz lenne.

Ez inkább olyan nyári viselet, harisnyával és szandállal. Bár ez ez én véleményem.

2013. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a minta optikailag kövérít, szerintem csak akkor vedd fel, ha vékony és jóalakú vagy - egyébként nagyon előnytelen.
2013. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jól néz ki és cicagatyával és csizmával is.
2013. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!