Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stresszkezelésre kinek mi...

Stresszkezelésre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan szorongok, párkapcsolati problémáim vannak, plusz emellett a legnagyobb gond, hogy nincsenek barátaim, úgy érzem nem számíthatok senkire igazán, senkinek nem vagyok fontos. Emiatt egy állandó gombóc van a torkomban, van, hogy jobb, de amint elkezdek ezen agyalni, megint nagyon rosszul érzem magamat. Sokat sírok, rengeteget gondolkodom ezeken a dolgokon, és már azt érzem, hogy kezd felemészteni ez az egész. Már saját magamat kergetem ebbe az állapotba, minél többet gondolok erre, annál rosszabb lesz. Elsősorban stresszkezelési technikák érdekelnének. Az, hogy szerezzek barátokat nem megy, évek óta próbálkozom, vannak emberek körülöttem, de barátomnak egyet sem mondhatok. A párkapcsolatomban a problémák megoldása lenne a cél, sajnos ehhez két ember kell és ehhez nem vagyok elég én egyedül, ha a másik nem akarja megoldani, viszont rá nagy szükségem van, ő szinte az egyetlen kapaszkodó nekem a családomon kívül, még ha nem is annyira jó ez a kapcsolat. És az állandó szorongás meg agyalás miatt lehet, hogy sokszor be is beszélem magamnak, hogy nem jó...

Kinek mi vált be? Esetleg erről szóló könyv, ami nagy hatással volt valakire? Akármi. Tudom, hogy nem fogok megváltó válaszokat kapni, de hátha valami segíthet egy kicsit rajtam, amikor ennyire rosszkedvű vagyok. Köszi előre is!



2015. nov. 25. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Zene.


Próbáltam rengeteg dolgot, de a Zene segített a leginkább.


Ha találsz egy olyan előadót/stílust ami illik a hangulatodhoz, az segít.


Rajtad múlik, hogy mi az a zene, ami ilyenkor segít, de ha megtalálod a saját hangodat, akkor tényleg csodákra képes!

2015. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sivító róka válasza:
Szerintem egy szakítás a jelenlegi barátoddal és egy kiadós szex sokat segítene rajtad!
2016. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!