Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak a családomnak és a...

Mit adjak a családomnak és a két barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

kb 6000-8000 ft szánnék összesen mindenire 1000-1500ft-ot

anya : 42 éves

apa: 46 éves

lánytesóm 14 éves (egyidős velem)

egyik tesóm : 20 éves

másik tesóm 23 éves

egyik barátnőm : 24 éves (edző,és mindig ő visz haza edzésről mert egy városban lakunk)

másik barátnőm 27 éves (edző ő is és ő is vitt már az állomásra meg az állomásról nagyon sokszor



2015. nov. 26. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Anya és apa a saját kézzel készített mindennap használatos tárgynak örülne. Honnan tudom? HA ennyi pénzed van vásárolni akkor ők is megvehetnek maguknak mindent amit akarnak.

Lány testvéred valami játéknak ami éppen dili a suliban.

De már lehet hogy érett nő ezért valami bizsu telefon ékszer vagy hasonló!

20-23 éves testvére nehéz dió! Attól függ te milyen idős vagy. HA 16 alatti nem vágynak valami egetrengetőre de ha feletti akkor nehéz megtalálni mire van szükségük. Van hogy egy filléres poszter értékesebb bárminél a ruhát felejtsd el nem tudsz a kedvükre tenni, találj valamit ami mindennapi életük fontos kelléke.

Barátnő könnyebb kérdés ha jó barátnő márpedig ha ajándékot akarsz venni akkor azok. Valami olyant vegyél ami 3 egyforma hogy szimbolizálja mennyire jó barátnők vagytok. Lehet kapni piacon vagy ékszerüzletben 900ft-ért orvosi fém karkötőt. Mint barátság karkötő kiválló!

De lehet venni féldrágakőből is. Azért nem viselnek mert nincs rá okuk! De lásd nagyob becsben tartják annál hogy állandóan viseljék.

HA nagyon nem tudsz mit venni akkor marad a vész terv:

Bögre felirattal! Mindig kiment a vásárlás terhe alól!

Remélem segítettem, bár nekem lenne ilyen egyszerű dolgom. :)

2015. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!