Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak a netes legjobb...

Mit rajzoljak a netes legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Születésnapja lesz nem sokára, és levelet küldenék neki postán. Nagyjából már minden meg van, amit küldeni fogok, és rajzolni is szeretnék neki. Szívesen várom az ötleteket, ha lehet képpel :)

2015. okt. 12. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) Attól függ, milyen rajzot akarsz. :) Legyen egyedi, különleges, vagy aranyos, egyszerű, cuki?

Szerintem két dolog esne nagyon jól neki:

- Ha amit szeret, kedvenc filmje, színésze, könyvéből rajzolsz, lerajzolod kedvenc bandáját. ( vagy esetleg csinálsz egy manga képregényt, filctollal, amiben mondjuk egyszerre szerepel a kedvenc színésze a kedvenc énekesével, vagy ilyesmi. :))

- Vagy: Ha a barátságotokra gondolsz, biztos eszedbe jutnak színek, vicces üzenetek, stb. Esetleg rajzolhatnál két lányt, mindketten egy laptop előtt ülnek, a körvonalaik filctollal vannak meghúzva, és legyenek azokkal a színekkel kiszínezve, amik eszedbe jutnak, ha barátságotokra gondolsz. :) ( szépen kidolgozva a színezés ) köréjük mehetnek részletek, nyomtatványok az üzenetekből. Telefonok, messengeres jelek, stb.


Szerintem ne másolj le semmit, mert annak így ajándéknak lehet, hogy nem lesz akkora értéke. :)


DE HA MINDENKÉPPEN másolni akarsz:

Könnyű, cuki:

Kedvenc énekesét ebben a stílusban: [link]

( de beíród, hogy Bill Kaulitz manga és kijön egy csomó tök jó rajz, annak a mintájára mondjuk lerajzolhatod éppen Taylor Swiftet, ha éppen őt szereti :) Nekem nagyon tetszenek Ezok a rajzok, érdemes megnézni és ötletet meríteni belőle! :) hA UTÁLOD A tOKIO hOTELT, AKKOR IS NÉZD MEG, NAGYON JÓK A RAJZOK, ARANYOSAK! :) )


Egyedi, különleges: Úgy semmikép nem lehet elnyerni az igazi "különleges hatást", ha másolsz. De itt van egy ötlet:

[link] Gyönyörű!

( beíród: colorful draw, kész csoda az összes kép!)



Ha tényleg szeretnél neki rajzolni, akkor itt van a kezdő lökés : ha megnézted ezeket az oldalakat, lehetetlen, hogy ne ragadj egyszerre ceruzát, és ne agyaljon az agyat, hogy mit hova, milyen milyen színű legyen, stb. :)



Remélem, tudtam segíteni! :)

2015. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj :/ Bocsi, az 1. Linknél valami nem jó! :/
2015. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ihletet nyertem belőle :)
2015. okt. 15. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen ! :)
2015. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kügy el neki engem én jott teszek neki :)))))))

remélem tutam segiteni:))))))))))))

77/F

2015. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!