Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most leszek 12 éves és 175 cm...

Most leszek 12 éves és 175 cm magas lány vagyok. Meddig növök még?

Figyelt kérdés
Most leszek 12 éves és 175 cm magas lány vagyok. Meddig növök még? Már nagyon elegem van, hogy az osztályból én vagyok a legmagasabb, hogy minden korosztályom kisebb nálam, és a felnőttek azt mondják, hogy a viselkedésem is 12 éveseknél fejlettebb. Meddig lesz ez? Mikor leszek kisebb (vagy egymagas) a fiúknál, és mikor állok le a növekedésben?
2014. okt. 27. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg a csontosodás nem záródik le teljesen, addig esélyed is van a növekedésre. Ez a 17-19 éves korra tehető. Hogy addig mennyit fogsz még nőni, nem lehet tudni, s befolyásolni sem lehet.

A kamaszok hirtelen meg szoktak nyúlni. Ez elég gyakori. A fiú társaid könnyen utolérhetnek.

2014. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a fiúk hány évesen szoktak elkezdeni komolyan nőni?
2014. okt. 27. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Változó. 14-16 körül. Az én tesóm fiú, 15 és még mindig nem nyúlt meg. Lassan túlnövöm. :)


13L

2014. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én 8.-ban ugyanigy voltam. 172 voltam (jelenleg is vagyok) és mindenkinél magasabb. Viszont ahogy gimnáziumba kerültem, láttam, hogy ez egyeltalán nem magas. Most 10.-es vagyok és még mindig magasabb pár fiúnál, de láthatóan kezdtek el nőni. Ahogy a suli járó fiúkat figyelem, ők is kb 17-18 év körül kezdenek nőni, addigra mi elvileg, lányok, leállunk.

16/L


ui.: ne aggódj amiatt sem, ha érettebb vagy a korodbeli lányoknál, ez nagyon értékelendő dolog 12 évesek körében manapság. És későbbiekben és csak a hasznodra válik :)

2014. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!