Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik, hogy lecsúszott az...

Létezik, hogy lecsúszott az implantátumom?

Figyelt kérdés
Júniusban csinaltattam meg a melleim,ugyanis a hirtelen hizas-fogyas,majd a terhesseggel jaro ismetelt hizas es fogyas kovetkezteben szamomra teljesen elfogadhatatlanna valtak!konkretan a ferjem elott szegyeltem levetkozni,igy szegeny sosem lathatta oket,ezert ugy dontottem megcsinaltatom (azert irtam le,nehogy eliteljen barki is,h szilikonos hulye pi**a vagyok es ezert meg is erdemlem ami tortent). Szoval januarban megcsinaltattam, a napokban pedig azt vettem eszre,h szemmel lathatoan a bal oldali lentebb van es alul ahogy megtapinzom,kemenyebb is (nem olyan durvan,de picit erezheto) felig izom alatti 360cc implantatumot kaptam.... Szerintetek mitol lehet?

2015. nov. 27. 05:05
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Mi lenne, ha az orvosodat kérdeznéd meg, aki csinálta? Ez nem normális, ilyennek nem szabadna lenni.
2015. nov. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még akár a szakszerűen elvégzett beavatkozás kockázatába is beletartozik. Az élő szervezetek lágy rendszert jelentenek, ahol számos ismeretlen, váratlan tényező is befolyásolja végeredményt. Elég, ha az izomszövet nem rögzül kellően szilárdan az alatta levő csontokhoz, mert a kötőszövetek nyúlékonyak. Ezek kiszámíthatatlan és előre nem kimérhető, nem becsülhető dolgok.
2015. nov. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!