Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik alapítvány vagy segélys...

Melyik alapítvány vagy segélyszervezet ad étel csomagot?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyzetbe kerültem, hogy elfogyott az étel és 12-ig ki kell huznom. Soha nem voltam még ilyen helyzetben elég cikisnek is érzem... Gondoltam a máltai szeretet szol
2015. nov. 27. 12:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt a többi itt folytatom: semmilyen szervezettől soha nem kértem semmit. Gondoltam elmegyek a máltai szeretet szolgalathoz de nem tudom, hogy csak úgy be lehet menni, hogy nincs mit ennem.. Nagyon ciki lehet.. Olyan segítségre lenne szüksegem hogy alapvető élelmiszer csomaggal segítenének amivel 2 hétig kihuzom,
2015. nov. 27. 12:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol laksz, mennyire vannak a környékeden segélyszervezetek, de megpróbálhatod a Máltait - bár ők még csak most kezdték gyűjteni a tartós élelmiszer csomagokat - ettől függetlenül lehet, hogy tudnak segíteni...

Aztán vannak családsegítők, ahol szoc.étteremben kaphatsz ennivalót.

Próbálj meg az önkormányzatnál - szociális osztályon -is érdeklődni., rendkívüli támogatás, stb.

Ha esetleg van még szabadon 1000 ft-od, akkor vegyél sok krumplit, hagymát, lisztet és ennek az elegyéből már finomakat lehet készíteni.


Mivel nem tudom, mit takar az "elfogyott az étel" (pl. olajad sincs?) ezért egyenlőre több tanácsot nem tudok írni.

Ha kicsit bővebben írnál a helyzetedről, könnyebb lenne segíteni tanáccsal.

2015. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Együttérzésem , ismerősök se tudnak segíteni ?
2015. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a segítő szándékú kommenteket! Tényleg nagyon rendesek vagytok! Budapesten, Zuglóban élek és sajnos az ismerősök most nem tudnak segiteni arra hivatkozva, hogy hónap vége van, és nem is akarom erőltetni, mert az a típus vagyok aki nehezen kér segitséget. Ezt a gyk kiírást is nagyon nehezen tettem meg. Nem szeretnék panaszkodni sem, de ha már kérdezte az egyik kedves kommentelő maximum egy kevés olajom van és pici hagyma ( éppen ebből alkotok) de ez sem fog sokáig huzni. Ezekről az éttermekről nem is hallotam amit emlitettél ( talán jó lehet ) hol vannak meg megpróbálom a máltait és persze amit lehet. Nagyon aranyosak vagytok a tanácsokkal is! Előre is köszönöm !
2015. nov. 27. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Sikerült valamire jutnod? Bocs, már meg akartam kérdezni korábban is, csak mindig 100 felé kell szaladnom :-)

Jártál a Máltaiaknál? (én vagyok, aki írta a szoc.éttermet)

2015. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!