Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan vehetem észre, hogy a...

Honnan vehetem észre, hogy a lakásomban paranormális jelenségek vannak?

Figyelt kérdés
Vannak fura érzéseim, nem érzem biztonságban magam a házban. Miből tudhatnom biztosra, hogy paranormális jelenség miatt van-e?

2015. júl. 18. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem kell egybol erre gondolni. Az elektromos kabelek is okozhatnak ilyen erzest.

De ha nagyon erre elezodol ki akkor videokamera estere es kesz.

2015. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
olyan mintha valaki vagy valami lenne ott rajtam kivül, azért gondoltam ilyesmire mert nem is egyedül vagyok a házban mégis fenn áll ez az érzés.
2015. júl. 18. 22:53
 3/13 Duenna ***** válasza:
Próbálj meditatív állapotba kerülni, és a csöndben kérdezd meg, hogy van-e más entitás is ebben a szobában rajtam kívül. Talán kapcsolatba lép veled, és akkor eldöntheted, hogy pozitív-e és kapcsolatban maradsz vele, vagy ha negatív az entitás, akkor el kell küldeni a szobából oda, ahová tartozik.
2015. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megfogom próbálni!
2015. júl. 18. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Elsősorban egy irányított meditálásra lesz szükséged, ami a tudatodban dől el. Mielőtt elkezdesz meditálni csak arra gondolj amit el szeretnél érni és akár kérhetsz hozzá fentről segítséget is.


Meditációs javaslat: Becsukod a szemed és a lélegzetedre vagy a sötétségre amit csukot szemmel látsz, koncentrálsz. Én ezt használom jó ideje és beválik + a külső behatások ellenére is viszonylag zökkenőmentesen lehet elvégezni.

Ezzel szemben van az a módszer ami mély tudatállapotba visz le. Képzelj el egy lépcsőt, melynek 10 lépcsőfoka van. Indulj el ezen lefelé és elérsz egy mozgólépcsőhöz. Ez a mozgólépcső (amilyen sebességben neked megfelel) levisz egy mezőre/rétre/virágos rétre. Ha átkelsz a réten (ha át akarsz és úgy érzed át kell), akkor lesz még egy mozgólépcső ami egy tengerhez visz le. Ha ezen a ponton akarod a mélyebb részét elérni a tudatállapotnak akkor ereszkedj le a tenger aljára és feküdj le a tengerfenéken.

Ha tovább akarsz menni akkor a víz tetején sétálj keresztül és lesz még egy mozgólépcső (ez lehet, hogy le lesz zárva) és ha lemehetsz egy lávás területre fogsz érni. Kicsit mintha a pokol előtere lenne, de semmi köze hozzá. Tufás, gidres-gödrös lávapocsolyás terület ez (ha itt akarsz mélyre kerülni, akkor az egyik közeli kürtőbe ereszkedj le).

Ha véletlenül ezen is túlmehetsz és nincs lezárva a lépcső, akkor a következő szinten egy kis kápolna szerűség lesz. Ebben van egy oltár. (Egy ilyen kupolás, nyitott, pilléres megoldású épület ez.) Az oltár elmozdítható és egy csapóajtó lesz ott, de ezt még nem sikerült megnyitnom nekem.. még nem jött el az ideje. Eddig tudom a dolgokat.

(Ha visszakerülsz az elejére, vagy a te meditációd során eltűnik a rét, akkor csak engedd el a gondolatokat (hagyd, ,,hogy kilebegjenek a fejedből") és kerülj oda vissza ahol előtte voltál.


Az első egy egyszerű meditáció, míg a másik egy mély tudatállapotba visz le, amely segít felkészülni egy olyan meditációra ahol (mint pl ez is) kapcsolatba akarsz lépni valamivel.


Ha bármit is találsz akkor írj privátot nyugodtan. Messziről is megtudlak szabadítani az ilyen kóbor lelkektől, vagy akár erősebb negatív jellegű lényektől.

2015. júl. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Missi_Key ***** válasza:
60%

csak neked, csak most: possibility chart:

[link]

2015. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Legoman ***** válasza:

Ha paranormális dolgok történnek a házban, akkor olyan dolgoknak kell történnie, amiket logikusan nem lehet megmagyarázni.

Például egy üvegdarab leesik eléd a földre úgy, hogy egy ablak sincs kitörve. Te viszont hallottál egy koppanást, és ott volt előtted egy üvegdarab, ami nem volt ott. Ezt nem lehet megmagyarázni, hogy honnan került oda.


Első válaszoló is jól mondta. Az elektromos dolgok, berendezések (általában, ha hibásak), mágneses mezőt bocsátanak ki. Ez okozhat paranoiát, bőrirritációt, halucinációt stb. Minél magasabb, annál kevesebb ideig kell benne tartózkodni, hogy tünetek jelentkezzenek. Az arra érzékeny személyek esetében, akár már rögtön, mihelyst belép ebbe a mezőbe, már akkor hathat rá ez a tér.

Más dolgok nem történnek azon kívül, hogy azt érzed figyelnek?

2015. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha kipróbáltad a meditációt és eldőlt, hogy milyen entitással van dolgod, vagy, hogy van e egyálltalán és még mindig érzed a nyugtalanságot, akkor esetleg csinálhatsz tértisztítást! :)
2015. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat!

és a tértisztítást, hogy kell végezni?

2015. júl. 19. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egyszerűbb változat, amit én is használok, az olyan, hogy veszel zsályát. Mivel szerintem minnd 1, hogy darált zsálya vagy szára is van, mert mind a kettőt meg lehet gyujtani, de a darált az kicsit nehezen gyullad meg. Szóval, keresel egy kisebb tálat, teszel bele zsályát, meggyújtod, és vársz egy kicsit, hogy elaludjon a láng és csak füstöljön, ha pár másodpárc után se alszik el a tűz, akkor csak fújd el. A lényeg az, hogy füstöljön. Az ajtótol kezdve balra körbehaladsz a szobában a füstölgő zsályával. Ajánlatos kinyitva hagyni az ablakot, mert valóban kellemetlen a szaga, bár már hallottam, hogy kifejezetten kedvelik a szagát. Tehát ha ezt megcsináltad akkor hagyd kiszellőzni a szobát és már kész is vagy. Fontos, hogy előtte legyen kitakarítva a szobában! Remélem tudtam segíteni. :D
2015. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!