Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fajta joggal illetnétek...

Milyen fajta joggal illetnétek ezt a dolgot? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Az hogyha pl.: Valaki nem ad meg nektek egy kellő összeget mit mondjuk pl.: 400.000 Ft.-ot most ne rám értsétek a dolgot mert nem nekem csak egy ismerősömnek tartoznak ennyi összeggel és hát valahogy kénytelenek megadni nekik az összeget vagy legyen akkor itt még szó arról , hogy 1000 vagy 2000 Ft-.ot vagy e fölötti összeget nem adnak meg nektek erre szerintetek milyen fajta jog tartozik milyen hogy lehetne ilyenkor valakit megzsarolni , hogy adjátok vissza mert különben vagy ehhez nincs jogotok mert ... szóval értitek itt a problémámat ? Előre is köszönöm a válaszokat
2015. nov. 29. 15:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hogy-hogy nem megoldás hogyha nem akarja vissza adni a pénzt akkor én jogosan feljelenthetem mert mivel ő az aki nem akarja vissza adni ezért én tehetek ellene feljentést..
2015. nov. 29. 16:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Úgy értem, ha a kölcsön már megtörtént, nem írtatok papírt, akkor most utólag nem írathatod meg, mert az úgy nem törvényes (meg amúgy is hülye lenne aláírni az illető).


A szerződést még a pénz átadásakor vagy előtte meg kell kötni, utólag ez már nem megoldás.

2015. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!