Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csábításból jeles 28. epizód?

Csábításból jeles 28. epizód?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Valaki le tudná nekem írni mi történik a 28.epizódban?Köszi előre is! :D



2015. nov. 29. 17:00
 1/4 Devil *_* válasza:
100%

Szia!

Nagy vonalakban a történet: A kiszemelt fiú (akinél +110 az esélyünk) lesz főszerepben.

Az epizód elején rémálmunk lesz. Féltékenyek vagyunk Pirya-ra, mivel a kiszemelt fiúnk jófejnek tartja.

Rosa segít nekünk, megszervezünk egy dupla randit (éttermi vacsora: Rosa,Leigh, A fiú és mi). Meg is hívjuk a fiút, aki nem fog nemet mondani. :)

Később Pirya-val beszélgetünk. A beszélgetés során megkérdezzük, hogy érdeklődik-e .... iránt. Azt mondja, hogy nem, de amikor visszakérdezne, hogy miért, leesik neki, hogy mit érzünk az említett fiú iránt. (Ha jól emlékszem, a párbeszéd végén mindketten bocsánatot kérünk egymástól :) )

Eljött a vacsora, nagyon idegesek vagyunk. De minden rendben ment. Mivel Rosáék más irányba mennek, ezért a fiúval ketten megyünk haza.

Mikor a házunkhoz értünk a fiút félbeszakítja (talán vallomást akart mondani :) )...*dobpergés*...dühös apukánk, ezután nem túl finoman elküldi a fiút. Miután bementünk a házba természetesen fejmosást kaptunk a szüleinktől (mivel nem mondtuk meg nekik, mert úgy gondoltuk, hogy úgysem engednének el).

Másnap a fiúval szeretnénk beszélgetni (az este történtekről, ami nem fog összejönni XD), aminek a végén megkapjuk az ajándékkép(ek)et, és itt lesz vége az epizódnak. De a játék még folytatódik, szóval megtudhatjuk majd a következményeket :D


Randiképek : [link]

- Itt meg tudod őket nézni, ha legörgetsz az epizódhoz.

- Nekem a Nathaiel-es tetszik a legjobban, bár nem ő a kedvencem.

- Armin-os vagyok, úgyhogy az ő képe a második kedvencem :)


A végigjátszást is megnézheted youtube-on, igaz angolul, de én így is imádtam:

- Armin: [link]

- Castiel: [link]

- Kentin: [link]

- Lysander: [link]

- Nathaniel: [link]

2015. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ^^
2015. dec. 11. 15:41
 3/4 Devil *_* válasza:

Szívesen :)

Viszont javítanék:

1. A új lány nevét elírtam, nem Pirya, hanem Priya.

2. A szüleinknek elmondjuk, hogy a barátainkkal elmennénk este, de nem engednek el, ezért(gondolom én) titokban elmegyünk, akkor amikor elvileg a szüleink sem lesznek otthon vagy valami ilyesmi. Végül is a mondat eleje a lényegesebb, úgyhogy mindegy. :)

2015. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az lenne a kérdésem, hogy nem rég kezdtem el de Amber hol a francba találom ? 1 hete keresem és sehol nem találom ( levágták a haját ugye és elöször akarjuk megnézni)
2016. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!