Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Najó elegem volt, valaki...

Boteecool kérdése:

Najó elegem volt, valaki ajánlana animéket amikben a főszereplőb (lehetőleg fiuba) szerelmes lessz egy "loli" karakter? Láttam a tora dorát, a shounen example-t, és a when supernatural battles become daily-t

Figyelt kérdés
Nem érdekell mit mondtok (nem, nem erőszakolok meg kislányokat... És igen van rendes életem :D) előre is köszönöm az ajánlásokat

2015. nov. 29. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ezt miért nem lehetett normálisan megkérdezni. Semmilyen magyarázat nem érdekel senkit, szerintem.


Acchi Kocchi

Zero no Tsukaima

Hidan ni Aria


Hirtelen csak ennyi ugrott be.

2015. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dragon Crisis! - Már több, mint 4 éve láttam és úgy emlékszem, hogy elég gyenge anime volt, de az elvárásnak megfelel.


Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri - Nem tudom, mennyire fontos, hogy szerelmes legyen a főszereplőbe, de rámozdul egy (kinézetre) loli karakter. Ezt már inkább ajánlanám, bár kevésbé igaz rá a kritériumod.


Shakugan no Shana - Nem sokat tudok róla mondani, már nagyon régen láttam, de úgy emlékszem (az akkori fejemmel) élveztem.


Az első válaszolónak:

Tévedsz, nem lehet normálisan kérdezni, mert az emberre egyből rászáll pár idióta, ha nem tetszik nekik a kérdés.

2015. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!