Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltam valamit. És azthiszi...

Csináltam valamit. És azthiszik hogy a barátnőm csinálta. Mit Csináljak?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm de hallottam vissza dolgokat és megutáltam.Egy lány keresztbe akar neki tenni és én segítettem neki. Beléptem az egyik barátnőm facebookjába és küldtem annak a lánynak a megutált barátnőmről képeket. Ma beléptem a barátnőm facejába és jött a megutált lánytól egy üzenet.. Hogy küldözgeted rólam és a baratomról a képeket?.. És most azt hiszi a megutált lány hogy a baratnőm küldözgette a képeket és én voltam nem ő... Nem tudom hogy mit csináljak.
2015. nov. 29. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Vazze, csak egyet tehetsz: megpróbálsz értelmes emberként viselkedni. Mert amit itt leírtál, az kb. 10 évesekre jellemző.
2015. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jolvan...
2015. nov. 29. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a faszéért lépkedsz be más facebookjára és küldözgetsz a nevében kínos dolgokat másoknak? Belegondoltál egyáltalán abba, hogy őt ezzel mennyire lejáratod? Miért nem vagy annyira gerinces, hogy a saját nevedben csinálod, ha már ilyen ocsmányságot csinálsz? És még itt kérdezgeted, hogy mit csinálj? Ha valóban a barátnője vagy annak a lánynak, akkor bevallod, hogy nem ő csinálta, hanem te. Bár kétlem, hogy lenne benned annyi tartás, hogy ezt meglépd. Biztosra veszem, hogy inkább sunyulsz tovább, és hagyod, hogy a barátnőd (bár, ahogy viselkedsz vele, inkább az ellenségednek hinné az ember) szívja meg helyetted. Ilyenek vagytok...
2015. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmondom neked nagyon okos.... nem a baratnom facejarol kuldtem a kepeket hanem az enyemrol az En nevemben... csak a lany azthitte h a masik baratnom kuldte a kepeket es nem en...
2015. nov. 30. 19:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja es amugy meg ma elmondtam mindent 😂
2015. nov. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!