Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek 29 évesen ha úgy...

Mit tegyek 29 évesen ha úgy érzem agglegényként fogok megöregedni?

Figyelt kérdés

Elég otromba fejem van sajnos és azt veszem észre hogy már kezd az agyamra menni hogy emiatt nincs senkim.

A fő dilemmám: próbálkozzak még, hátha találok valakit, vagy hagyjam inkább és koncentráljak valami másra ami leköti a figyelmemet, s nem engedi hogy a szerencsétlenségemre gondoljak?


2015. dec. 2. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is tedd rendbe az önértékelésedet - hogyan lehet elvárni, hogy valaki szeressen, ha te sem szereted magadat?


A külsőn lehet változtatni, ha valamivel nem vagy elégedett, akkor tegyél ellene. Ez kisugárzik majd, és vonzóbbá tesz a nők számára.


A nőknek egy magabiztos férfira van szükségük, aki támaszt nyújt ha kell. Ezen dolgozz, kívül-belül. Te is jobban fogod érezni magadat.


Másodszor meg ötvözd a két megoldást, amit felvázoltál: nem kell feladni a reményt, hogy lesz még valakid, mert biztos, hogy lesz, viszont ne görcsölj rá, mert az sokszor csak ront a helyzeten. Kösd le magad, törődj magaddal (lásd fentebb), legyél elégedett az életeddel - meglátod, beköszön majd a szerelem, mert kicserélődsz, vonzó személyiség leszel.

2015. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogyan változtathatnék fejemen?! Talán menjek el plasztikai műtétre?


Sajnos pont emiatt nem szeretem magam, hogy ilyen képem van. A belsőmmel nem lenne gond, de ha már beszélgetni sem akar velem senki úgy ez nehezen derül ki.


Szégyellem hogy ennyi idősen ide kellett hogy kiírjak egy kérdést a témában.

2015. dec. 2. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki bejön valakinek. Én sem vagyok egy szépség, de van párom. Sosem érezted még úgy, hogy a nálad rondább embereknek is van kapcsolata, neked meg nincs? Szerintem szimplán önértékelési zavarról van szó, ezt kellene rendbetenni, mert a nőknek határozott, magabiztos férfi kell, nem olyan, aki magában sem biztos. Amint helyrekerülnek a dolgok, teljesen megváltozik minden. Ez pszichológia. És ne szégyelld, mindenki kerül nehéz helyzetbe. Szerintem érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, csodákra képesek...
2015. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem nagy krumpli orrom van, egy mókus sírva hordaná tele mogyoróval. Szóval nem vagyok egy férfiszépség. De jó dumám van, és nem vagyok befelé forduló, meg búslakodó, szóval mindig van csajom. A kinézet csak addig fontos, míg meg nem szólalsz...
2015. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy az ilyen kérdéseket nem az egyéb kérdések- egyéb kérdések témakörbe kell betenni. Szóval el vagy tévedve rendesen, nem csak párkapcsolati témában!
2015. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"nekem nagy krumpli orrom van, egy mókus sírva hordaná tele mogyoróval" :D - szakadok


Köszönöm a válaszokat, elgondolkodok rajtuk.

2015. dec. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!