Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy hamarosa...

Miért érzem azt, hogy hamarosan megfogok halni? 2 éve van az az érzésem h nem fogok megöregedni és nem tudom h ez miért van. Mással is van ez így? 22 vok Fiú

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés...

De ha nincs semmi bajod (nem vagy beteg vagy valami hasonló), akkor szerintem nincs okod ettől tartani.

Kiskoromban éreztem hasonlóan. Mindig azt hittem, sosem leszek felnőt, gyerekként fogok meghalni.

Szerencsére azért még itt vagyok. Bár már csak egy hetem van 18-ig....

Szerintem az emberek nagyrészének vannak ilyen érzései. Igyekezz nem foglalkozni vele, mertt a rossz olgokat ugyanúgy be lehet vonzzani, mint a jókat.

Gondolkodj pozitívan, élvezzd az életet, és minden rendben lesz. :)

17/L

2011. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*dolgokat
2011. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ezt kamasz korom környékén, és néha eszembe jut ez az érzés és az olyan mintha most is érezném, de szerintem csak az emléke.

Szerintem attól jöhetett nálam ez az érzés, mert így próbáltam feldolgozni, felfogni a halált. És mert amikor az ember depressziós (kamasz korban pedig az) akkor menekülne a világból és talán ezzel nyugtatja magát: Ó nem kell aggódni a jövő miatt úgy se élem meg.


Mondjuk nem tudhatjuk meddig élünk, de meg kell próbálni mindent megtenni, hogy szép, teljes életünk legyen.


Nézz magadba: boldog vagy? rendben megy az életed? azt csinálod, amit szeretsz? megtaláltad a párod? Ha ezek valamelyikére nemmel válaszolsz, az áll a furcsa érzésed mögött.

2011. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem mindenki átéli.

Tudod fiú azért vannak a gödrök hogy megtanulj belőle kimászni!

Minden jót!

2011. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mert jön a világvége, és azt érzed.
2011. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. az előző hozzászólóknak mondom. én pl soha életemben nem éreztem igy, ugyhogy ez nem normális!


kérdező. valszeg paranoiássá vált már ez nálad, csak bebeszéled magadnak. ne foglalkozz ezzel. élvezd az életet.

2011. dec. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hiszel Istenben ?
2011. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy leültél és túl sokat gondolkoztálés akkor eszedbe jutott ez. Nekem is volt egyszer-egyszer ilyen érzésem. Szerintem aztr jelentheti, hogy nincsenek nagyon terveid a jövőre és elveszettnek érzed magad a világba. És mivel magad előtt csak a nagy sötétséget látod, ezért úgy érzed, te nem is vagy életrevaló. Pedig ez hülyeség, felejtsd el! sodródj az árral és majd a jövőd alakulni fog!
2011. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!