Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van szüksége egyeseknek...

Miért van szüksége egyeseknek az energiaitalok fogyasztására?

Figyelt kérdés
Amolyan tudományos kíváncsiságból én is ittam 3 héten keresztül minden reggel eleinte egyet, majd később kettőt, több márkát is kipróbáltam és arra a következtetésre jutottam, hogy semmi haszna, értelme, célja nincs, egyszerűen pénzkidobás az egész. Elfogyasztása után vagy 20 percig meghajt, utána csak hugyozok, mint az állat, de se élénkebb, se gyorsabb, se frissebb nem leszek tőle. Szóval akkor mi értelme ennek a cukros, szénsavas méregnek?

2015. dec. 2. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bár szerintem ez függ attól is, hogy valaki depressziós vagy sem. Meg ugye sokan a sörtől is verekednek.
2015. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha elolvastad volna a wiki cikk élettani hatás bekezdését, akkor... na mindegy.
2015. dec. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó akkor frissít csak én vagyok reménytelen.
2015. dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"tudományos kísérlet" Az volt a tudományos, hogy minden reggel megittál egyet és megfigyelted, hogy brunyálni kell tőle? :D Nobel díjat érdemelsz! :D


Azért kellett tőle brunzolnod, mert a koffein vízhajtó, és azért nem érezted a hatását, mert ennyire nem reagál a szervezeted a koffeinre.


Én régen nagyon sokat ittam, és hatása is volt, de hozzászokott a szervezetem és már egyáltalán nem hat, csak a Monster és a RedBull.

2015. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Menő a palackot mutatni semmi több.
2015. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!