Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Comb és fenék fogyasztására,...

Comb és fenék fogyasztására, izmosítására mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tudom, sok kérdés kering erről a neten, de én a TI véleményetekre vagyok kíváncsi. Milyen gyakorlatokkal, vagy sportággal értétek el a legtöbb/látható eredményt?

Senki ne lepődjön meg, férfi vagyok. Jelenleg 94 kiló vagyok és 183 cm magas. Amennyit tudok mozgok, de meló után nem sok időm marad sajnos, viszont ha lenne valami tuti tippetek(főleg szálkásításra), akkor még éjszaka is nekiállnék! Előre is köszönöm!



2015. júl. 20. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs olyan, hogy lokális zsírégetés.

Nem lehet csak fenékről és combról fogyni.

Elhiszem, hogy zavaró, ha férfi létedre nőiesen hízol (ez sajnos genetika), de ha egyszer elkezdesz diétázni és edzeni, mindenhonnan "égni" fog a zsír, fenékről, combról meg máshonnan is.

Zsírégetésre legoptimálisabb az aerob mozgás: ez lehet bicikli, futás (inkább jogging), elliptikus trainer, lépcsőzés... A lényeg, hogy a pulzusod ne menjen 120-130/perc fölé, mert az már kardio edzés lenne, ami zsírégetésre nem a legoptimálisabb.

Ezt érdemes kiegészíteni heti 2-3 súlyzós edzéssel is.

A megfelelő étrend meg ugye alap, ezt nem írom le, amúgy is minden második kérdés erről szól :)

2015. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az h ne menjen 120 fölé a pulzusa az hülyeség... Minnél magasabb a pulzus, annál tobb kaloria eg el, minnél tobb kaloria eg el annál nagyobb a deficit, minnél nagyobb a deficit, annál tobb a fogyás... Szoval ez a zsírégető zóna egy nagy hülyeség... Szoval menjen csak nyugodtan magasra a pulzusod, mert hatékonyabb fogyás szempontjából...
2015. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne okoskodj, ha hülye vagy a témához, please!

Nem hiába különböztetünk meg aerob- és kardio mozgást, okostojást.

Ja, kardio alatt jobban dolgoznak az izmok, és több kalória ég. Király. Viszont ha valaki diétázik, és kalóriadeficitben van, annak a szervezete több izmot fog lebontani egy ilyen edzés során.

Kardio akkor ajánlott fogyás idején, ha nincs kedved/időd súlyzós edzésre.

De sokkal jobb eredményt érhetsz, el, ha mindennap tolsz 40-60 perc aerob edzést, emellett heti 3-4x súlyzós edzést.

Én már lefogytam 20 kg-ot úgy, hogy tök jól néztem ki a végére, úgyhogy hihetsz nekem ;)

de hogy a második válaszoló is megnyugodjon: én is szoktam kardio edzést nyomni fogyás idején is, pusztán mert imádom az érzést :D De ezeken a napokon nem csinálok súlyzós edzést és több fehérjét viszek be, hogy ne az izmaim bánják a dolgot.

2015. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!