Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van szüksége egyeseknek...

Miért van szüksége egyeseknek az energiaitalok fogyasztására?

Figyelt kérdés
Amolyan tudományos kíváncsiságból én is ittam 3 héten keresztül minden reggel eleinte egyet, majd később kettőt, több márkát is kipróbáltam és arra a következtetésre jutottam, hogy semmi haszna, értelme, célja nincs, egyszerűen pénzkidobás az egész. Elfogyasztása után vagy 20 percig meghajt, utána csak hugyozok, mint az állat, de se élénkebb, se gyorsabb, se frissebb nem leszek tőle. Szóval akkor mi értelme ennek a cukros, szénsavas méregnek?

2015. dec. 2. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanaz ami a kávénak.. Én például nem fogyasztok kávét, nem dohányzom, de cukormentes energiaitalt szoktam inni, amikor offon vagyok, egy darabig jó.
2015. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Korábban egyébként kávéval is csináltam egy ilyen 3 hetes tudományos kísérletet és nagyon hasonlót tapasztaltam, mint az energiaitallal kapcsolatban.
2015. dec. 2. 22:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés én naponta 3-4 et megiszok de téleg semmi haszan nincsen
2015. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Azért azt túlzás, hogy nincs. Koffeint tartalmaz, ahogy a kávé is és azért dob valamennyit.
2015. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam ismerőseimnél, hogy inkább csak pszichológiai hatása van. Nálam ugyanannyit ér mint egy bármelyik üditőital, gyanítom másra sincs nagyobb hatással, max placebo hatással. Párom vizsgaidőszakba többet megiszik egy nap, mert állítólag ő attól jobban tanul.. haggyuk már :D Inkább az hogy elhiszi, hogy ez majd segít, nem tudom róla lebeszélni sajnos..
2015. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

A cukormentes Bombában 15mg koffein van 100ml-enként, egy dobozban egy 37,5mg. A RedBull ugyanennek a duplája.


Nyilván az ilyen noname sajátmárkás cuccok semmivel nem érnek többet, mint a sima kóla ( ott 9-10mg van 100ml-ben), de a redbull az már majdnem hozza a kávé szintjét, csak amíg kávéból max egy decit iszik az ember addig RedBullból 2,5-et. Egy RedBull simán tartalmazhat több koffeint, mint egy mezei presszókávé. Erre kicsit erős lenne azt mondani, hogy placebó :D



[link]

2015. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Finom az íze. És bele lehet ölni a bánatot.

Amúgy a fél liter monstert kávéval már meg lehet érezni.

2015. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De amúgy lehet nélkülük élni. Szerintem az úszás vagy a szauna jobban felfrissít. Vagy valamilyen aloe verás cucc.
2015. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Az aloe verás cuccban ugyan mi a bánat frissítene fel ? :D
2015. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát a koffein sem frissít, csak pörget...
2015. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!