Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozok, mit csináljak?

Nagyon unatkozok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Aludj. Ilyenkor azt kell. Vagy nézzél egy filmet.
2015. dec. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj ki sétálni. Ilyenkor jó a levegő, csend van stb. :D
2015. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Aki unatkozik, önmagát unja.

Aki gondolkodik - mert van min - annak nincs ideje unatkozni.

2015. dec. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel. Én is szoktam unatkozni egyébként. Ilyenkor pókerezek online vagy élőben, ezenkívül tippmixezek, és ha szerencsém van jó sok zsozsót is nyerek. Találj ki valamit, ami lefoglal. Mindenkinek van valami hobbija.
2015. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Unatkozom - te unatkozol. Unatkozók - mások unatkoznak.

Unatkozok nincs. Tanulj.

2015. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket.

Aludtam volna de nem tudtam elaludni, próbáltam. Később rosszul is lettem meg stb, nem lényeges.

Utolsónak üzenem, hogy nem nyelvtan órát kértem, hanem választ a kérdésemre. Ha nem tudsz arra válaszolni, akkor ne is írj semmit. Köszi. Puszillak :*

2015. dec. 4. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Márpedig igaza van a #5-nek, ugynis, ha a Magyar Helyesírás Szabályai kiadványt tanulmányozod, nincs időd unatkozni!

Én szívből ajánlom az "ikes" igék ragozásának tanulmányozását, különös tekintettel az "unatkozik" és a "trafik" esetére!

2015. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!