Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Melyiket kell bejelölnöm?...

SOS! Melyiket kell bejelölnöm? (ANGOL nyelvű) Ebayen rossz tárgyat küldtek!

Figyelt kérdés
Rendeltem egy táskát, de rosszat küldtek! 1, nem is azt amelyiket rendeltem (a képek között nem is volt ilyen) 2, hibás! Vannak különböző választási lehetőségek a reklamációnál, melyik mit jelent?

2015. dec. 4. 15:50
 1/6 A kérdező kommentje:

I have a question about using my item or I want to send the seller a message (0)


I didn’t receive my item (2)


I need to return my item (1)


I received an item that wasn't as described (1)


Request to cancel this order (1)

2015. dec. 4. 15:51
 2/6 A kérdező kommentje:
Fordítóba beraktam, de úgy sem értem mindet teljesen.
2015. dec. 4. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
I received an item that wasn't as described (1) --> nem olyan terméket kaptam, ami le vvolt írva.
2015. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ha valaki tudna angolul, ezt szeretném leírni: Üdvözlöm! Ma megérkezett a termék, de nem az amit én rendeltem! Ráadásul ennek még a patentja is hibás, nem nyílik, csak szakad szét! Én a képen látható fekete táskát rendeltem, de ez egy teljesen másik fajta! Mindenképp igényt tartanék az eredeti termékre, amit rendeltem!
2015. dec. 4. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem tudok angolul google fordítót használok illetve webfordítot és eddig 1x sem okoztak gondot
2015. dec. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jól van, már azóta sikerült megírnom! köszi
2015. dec. 7. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!