Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a Call of...

Miért nem indul el a Call of Duty 1 Windows 10-en?

Figyelt kérdés
Sziasztok. AZ egész úgy kezdődött,hogy régebben megvettem a CoD 1-et egy piacon meg volt hozzá a 2 CD (CD1,CD2) csak License kódot nem kaptam de azt az internetről leszedtem egyet. Még Win 7-em volt feltelepítettem a CoD 1-et működött normálisan. De miután feltelepítettem a Windows 10-et azután elindítom a CoD 1 SP-t (Rendszergazdaként) és nem történik semmi,de ha a CoD 1 MP-t indítom el akkor az elindul rendesen. Mi lehet szerintetek a baj?

2015. dec. 4. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Te kajak pénzt adtál egy licensz nélküli játékért??????

Amúgy jobb gomb az exe file-ra ->tulajdonságok->kompatibilitás és állítsd mondjuk xp-re.

2015. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
150 FT-ért vettem,ez nem pénzkidobás. :D
2015. dec. 21. 22:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy már próbáltam minegyiket de akkor sem indul el. Ha rákattolok akkor tölt az a kék kör és nem jön be semmi.
2015. dec. 21. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a gugliba, hogy serials és az első találatra kattintasz (bocsi, nem engedte betenni a linket) itt találsz majd olyat, amit elfogad, de multizni csak tört szerveren tudsz majd -ha egyáltalán léteznek még szerverek cod1-ben.
2015. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!