Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány és...

Nagyon tetszik egy lány és nem tudom hogy hóditsam meg!?

Figyelt kérdés
Ez a lány az osztálytársam és nem tudom mivel keltsem fel rá a figyelmem nem nagyon szoktunk beszélni egymással...neki most nem tetszik senki és abba reménykedek hogy egyszer talán sikerülni fog...valamitanács???

2015. dec. 6. 17:24
 1/3 Dóri Baranyai válasza:
Hány éves vagy te és ő?
2015. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En 16 o 15
2015. dec. 8. 19:45
 3/3 Dóri Baranyai válasza:
Hát, talán... Talán mondj neki valami szépet. Vagy mondjuk beszélgess el vele valamin, így taláan közelebb kerültök egymáshoz egy kicsit. Nálam is volt ilyen(én lány vagyok) és kiderült, hogy én is bejöttem neki. De ez most nem fontos. Egy kicsit éreztesd vele hogy ptetszikneked. Csak ne mondd ki. De ha már ezt sem veszi észre, akkor mondjuk vegyél neki valami csokit, tedd be a szekrényébe, és írj hozzá egy levelet. De csak akkor, ha nem veszi észre.
2016. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!