Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi okozhatja? Képzelődés...

Mi okozhatja? Képzelődés leenne? Látta már más is ezeket?

Figyelt kérdés
Kamaszblány vagyok és történt anno hogy árnyákokat lattam, embereket ,állatokat csak teljesen feketében. Ez volt 8éve. Azóta nevetgélve meséltem barátaimnak. Persze csak akkor láttam őket mikor teljesen sötét volt. A kisöcsim fél a sötétbe igy ugy alszunk, hogy be van kapcsolva a tv. Tegnap előtt kimentem a szobából el akartam menni vc-re. De a fürdőszoba ajtajában állt valaki. Először nagyon koncentráltam nézni hogy ki lehet az, azt hittem édesanyám. De akkor miért nem szólal meg? Közelebb mentem hozzá fél méternyire voltam tőle. Megint néztem, meg se mozdul, és nem is szólal meg. Hirtelen kifehéredett a feje és a szeme meg ugyan olyan vakfekete maratt. Eszembe se jutott feloltani a villanyt, csak minél hamarabb el akartam tűnni onnan. Berohantam a szobába és becsuktam a szemem. Azota felek fürödni is. Nem értem 8 évig miért nem láttam most meg ilyen közelről. Mert régebben méterekre láttam töllem. Arra is volt példa hogy apumat láttam az ajtonka állni háttal állt nekem szoltam de nem reaggált. Igy visszaaludtam és mint Kiderült nem volt ott. Csak ugyan olyan fajta árnyék. Kiskoromban indiánt láttam és benézett rám a szobába. Akkor tettettem az alvást. De Mostmár nagyobb vagyok és jobban félek mint valaha. Anya persze nem hisz nekem. Vagyis senki. Pedig tudom mit láttam. Mitöl lehet Mit kellene tennem😐 Tényleg képzelődés az egész😐

2015. dec. 6. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mind képzelgés, biztos félsz valamitől, horror filmet láttál kis korodban, valami belső félelem stb, attól hogy ott az árnyék nem fog bántani, maximum eltűnik előtted? Mégis egy árnyék hogy tudna bántani bárkit is?
2015. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Eszembe se jutott feloltani a villanyt "


pedig a villanyvilágítást éppen ezekre az esetekre találták ki. Ha félsz a sötétben kapcsold fel a villanyt.

Ne tévézz alvás közben, mert a villódzás a csukott szemhéjon keresztül is zavar. Egy kisfogyasztású lámpa égjen...

2015. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugy értettem a villanyos dolgot hogy ugy megijedtem hogy nem jutott eszembe a villany. Meg ha fel is oltom a villanyt akkor sem mernék tovább menni. Azért alszok tv-nél mert az öcsém fel a sötétben. Én nem Félek a sötétbe. Csak attol Félek hogy látom azokat az árnyékokat. Amugy kis korom óta látom csak ilyen testközelből még nem lattam azért is Félek most jobban.
2015. dec. 8. 18:59
 4/5 anonim válasza:
Szia. Korábban valószínűleg hasonló válaszokat adtam volna. En amikor hivove lettem, láttam démonokat, bántani engem sem tudtam fizikailag, viszont félelmet kelteni tudnak es akarnak is. A lényeg, ezek a Sátán angyalai , ahogy az Isten Igéjeben meg van írva. valószínűleg vagy a ház, vagy a család vagy te magad, vagy valami felmenőtök tehetett valami okkult( jóslás, varázslás, különféle gyógyitások, agykontroll, stb.) dolgot, ami nagyobb teret adott ezeknek a lényeknek. Persze feltüntetik magukat baratsagosnak is ezek a szellemi lények. A lényeg mindegyiknek ugyanaz: hogy megkeserítsék az ember életét, vagy illúzióba tartsák, hogy ezáltal soha ne ismerje meg Isten, Aki téged is szeret. Szóval a legegyszerűbben ugy lehet megszabadulni tőlük, ha elkezdek keresni Istent( nem templomot, vallásos embereket , meg szertartásokat, hanem azt, aki le van írva a Bibliában. sztem kezd el olvasni, és figyeld meg, hogyan reagálnak rá ezek a démonok. Ne aggódj mert ; Engedelmeskedjetek Azért az Istennek, de álljatok ellen az ördögnek, és elfut tőletek. Közeledjetek Az Istenhez és ő közeledni fog hozzátok." Jakab 4;7-8. ezt azért írtam neked, mert szeretnem, ha nem lenne ez az életetekben, és az Isten igéje pedig igaz. Tudom, mert az életemben tapasztalom. Éni is láttam démonokat, ijesztgettek is, de minél inkább bíztam az Úrban, annál inkább el kellett takarodniuk. Apád szelleme nem járhat vissza, azt is egy démon produkálja, agy azt a látszatot kelti. Ismerek olyat is, aki barátságosnak és hasznosnak gondolja azt, hogy ilyneket lát. Nyílvan hasonló okokból, mint az a megtévesztés, hogy megidéződik egy szerettünk mása. Szóval bátorság! Ezt csak az ÚrJézus tudja megoldani. Írj, ha van kérdésed. Dani
2015. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 istennek ehhez semmi köze.
2016. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!