Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kepzelődtem. Mitől lehet?

Kepzelődtem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mentem hazafelé és amikor már majdnem az utcánkban voltam azt vettem észre hogy velem szembe jön az a fiú akit nagyon szeretek. Amikor elment mellettem próbáltam megérinteni, de hirtelen szertefoszlott és azt mondta hogy:"annyira sajnálom." Hátranéztem de nem volt ott. Annyira megijedtem.. még sosem képzelődtem és fogalmam sincs mitől volt, és annyira élethű volt. És azt se pontosan tudom hogy mire mondhatta azt hogy "annyira sajnálom." Talán arra hogy megváltozott és nem jöttünk ki olyan jól az utóbbi időben. Nem tudom. Légyszi segítsetek, nagyon félek. Itt valami furcsa.

2014. nov. 11. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt most álmodtad? Vagy ment él az utcán és csakúgy jött az az ember, és amikor meg akartad érinteni szertefoszlott..? Ezt teljesen valóságosan a valóságban láttad??
2014. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az LSD rossz, értem?
2014. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:o


ez az illetõ él még?

2014. nov. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy ennyire későn válaszolok, igen első, valóságosan láttam,

harmadik, még él

2015. márc. 2. 15:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehàt se nem álmodtam, se nem drogoztam
2015. márc. 2. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szkizoféria?
2015. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!