Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná fordítani ezt...

Mchngnn kérdése:

Valaki le tudná fordítani ezt a szöveget magyarra?

Figyelt kérdés
...Nach der 2. Stunde haben wir 15 Minuten Frühstückspause und um 12 Uhr gibt es eine dreiviertel Stunde Mittagspause. Da können wir im Speisesaal essen. In meiner alten Schule gam es kein Mittagessen, gegessen habe ich da erst zu Hause. In der Mittagpause kann man auch im Computerraum surfen, auf dem Schulof Musik hören oder erzählen.
2015. dec. 8. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2. óra után van 15 perces reggeliszünet és 12 órakor egy háromnegyedórás ebédszünet. Akkor az ebédlöben tudunk enni. A régi iskolámban nem volt ebéd, csak miután hazaértem, otthon ettem. Az ebédszünetben lehet a komputerteremben is internetezni, az iskolaudvarban zenét hallgatni vagy beszélgetni.


A szöveg nem szó szerint, hanem értelemszerüen van fordítva.

2015. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fordításban közreműködött a Google fordító, androidra letölthető alkalmazás :D


Miután a 2. óra van perces reggeli szünet, majd 12 óra van háromnegyed órával az ebéd. Mert lehet enni az ebédlőben. Nekem van az én régi iskola játé ott nincs ebéd evett, mivel csak otthon. Ebédszünetben is nézhetjük, hallgatni zenét, vagy Schulof is elmondja a számítógépes terem.


Innentől értelmezd te :D

2015. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most vettem észre, már nem is kell értelmezni :D
2015. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2015. dec. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!