Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a rajzrol?

Mit gondoltok errol a rajzrol?

Figyelt kérdés

[link]

Mit lett benne rossz, jo?


2010. márc. 22. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem tudok véleményezni, mert én még ilyet se tudok csinálni (egyelöre), de ami feltünt hogy a hüvelykujjai kicsit hosszabbak mint kéne, nem?
2010. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én laikusként nézem a rajzokat.Mivel rajzolni nem tudok,így csak úgy tudok egy rajzott értékelni,hogy amit látok az szép-e..

Ez a rajz a szememben nem szép.Az ötlet jó)szóval nem a témájával van bajom) maga a rajz nem tetszik.

Nincs szépen kidolgozva,olyan érzésem van,hogy egy ilyet egy ügyesebb 5-dik általános iskolás tanuló is megtudja csinálni..

2010. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A frizurája még nincs kész. Sokat kellett várnia a fodrászra:)
2010. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2010. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
sztem jó.jók benne az árnyékolások és a csontváz test is jól kidolgozta(d)(nem tom h te csináltad-e)sztem a feje nem jó mert az nem látszik csontváz fejnek meg a haja sincs még befejezve.nekem az a véleményem róla.:)
2010. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, olyan különleges,ötletes szépen dolgozott, de én csontvázra nem rajzoltam/készítettem volna hajat, mivel nem életszerű.

Nem volt idő a fejét megrajzolni,hogy ezzel takartad el ?

2010. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon széép:D ez a rajz gondolom direkt lett ilyen, és nem azért,mert egy 5dikes ügyesebb diák készítette.nekem nagyon tetszik :DD grat hozzá =DD
2010. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmi értelme a képnek. a témája /már elnézést de.../ gagyi. a drapéria amúgy szép.
2010. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!