Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik...

Van egy fiú aki tetszik nekem, egyel felettem jár. Nem sokat beszélünk, de ha igen akkor is csak facebookon. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és folytassátok a témát, amit beszéltetek facebookon. Vagy akár másról is beszélhettek, de így már egész nyugodtan odamehetsz hozzá. Sok sikert! :)
2015. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából...tegnap kezdtünk beszélni:D de miről beszéljek vele?meg mindig az osztálytársaival van..elmondjam neki?
2015. dec. 10. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, akkor haladnak a dolgok. :) szerintem még ne mondd el, beszélgessetek többet, kérdezz róla dolgokat, amire kíváncsi vagy. Valószínűleg issza fog kérdezni és fog kérdezni egyéb dolgokat is, ha érdeklődik irántad, az mindenképpen jó. :) Ha más nem megy, akkor hobbiról, a sulival kapcsolatos dolgokról, bármiről. :) Ha azt veszed észre, hogy kérdez, kezdeményez beszélgetést, akkor mondd el neki. :)

Szerintem azért lenne korai még, mert talán meglepné és nem tudna hirtelen mit mondani, mint azt, hogy "nem", miközben csak meglepődött és ezt tudta kinyögni annak ellenére, hogy szíve szerint igent mondott volna. :) (saját tapasztalat) Tehát ha kezdeményez beszélgetést, keres ő is, érdeklődik, akkor már elérkezett az ideje, hogy elmondd. :) (igen, tudom, most minden másodperc hosszú órának tűnik)

2015. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!