Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GAMER FIÚK! Ti gamerként mi...

GAMER FIÚK! Ti gamerként mi esne a legjobban ha a barátnőtök meglepne benneteket?

Figyelt kérdés
Nekem gamer barátom van, CSGO , BF4, MW2 stb stb, pl én is szeretném a tudtára adni hogy engem egyáltalán nem zavar hogy játszik, sőt :) meglepném szívesen:) nektek mi esne a legjobban , hogyan tudna a barátnőtök meglepni eféle dolgokkal ? :D

2015. dec. 10. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ha beöltözne wow-os elf karakternek.
2015. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
gamer pls ne keverjük már a kockával a gamer az meg is él belőle:D
2015. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyit szánsz rá. Ha nincs neki, akkor vehetsz pl gamer egeret vagy egérpadot. Vagy nem rég megjelent játékot (de csak olyan stílust, amit szeret, illetve elég hozzá a gépe). Steam-en dec 22-től lesznek hatalmas leértékelések (én tavaly ilyenkor 30ezer ft értékben vettem játékokat kb 3-4ezerért).
2015. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
atomerőmű gépe van, egér - billentyűk, egér pad minden hightech szóval ilyesmiben nem tudok gondolkodni :D
2015. dec. 11. 00:32
 5/5 anonim ***** válasza:
ぐいguitar hero 、karaoke game。tudunk egyutt bulizni(^_^)v
2015. dec. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!