Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magan rajta?

Hogy tegyem túl magan rajta?

Figyelt kérdés

(15/L)

Szakított velem a barátom (18)... Igaz nem voltunk sok ideig együtt de ő volt az első szerelmem és nagyon hiányzik... Egyszerűen nem tudom magam tultenni rajta ...Nappal még tűrhető de ahogy haza jövök minden gondolat fáj és egész nap ő jár a fejemben. Nehezítésként ráadásul majdnem minden nap látom a buszon... Segítsetek kérlek 2 hónapja kínoz a tudat hogy a szerelmem már nincs velem.



2015. dec. 10. 22:38
 1/2 erdeklodo :) válasza:
Őszinten egy megoldás van..ami általában bejön...keress egy fiút,nem.kell a barátod legyrn...de csupán az hogy kedves lesz,lesz egy-ket jó szava hozzád,felvidít segíteni fog lassan tovabblépni...nekem ez jöt be eddig
2015. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AnDrÁs_HuN válasza:

keress egy elfoglaltságot,amit szivesen csinálsz és majdnem bárhol tudod csinálni...az hogy este hiányzik,természetes,csend van,sötét,előjönnek a goldolataid,hasonlóan,mint amikor este sétálsz az utcán,éjfélkor és (ha a szellemektől félsz akár mástól...)megjelenik a félelmed

pl félsz a zombiktól,a vértől...az elrettentésedhez kell hogy egyedül legyél este,sötétben csendben,és nézz messze...ne gondolkozz csak nézz,mint egy idióta,látni fogsz egykis mozgást,amire ha ránézel,altűnik,kácd el megint,ugyanez lesz,és ha elég sokszor csinálod,a lefrettegettebb félelmed,egy vérben tocsogó,testrész-szegény élőhalott lessz ott(nem igazábol) és igy legyőzheted a félelmeidet.és egyben a barátoddal történt szakitáskor keletkező lyukat,sebet a szíveden betöltöd azzal hogy éjfélkor elmész sétálni,és pozitív dolgokra gondolsz,pl hogy jön egy magas,bátor,erős fiu,és megkérdezi hogy merre van X utca X házszám,tepedig elkiséred...és ha eljátszol a godolattal,majd megfogod találni azt a valakit,akit a tudatod alatt mindigis akartál magadnak,a NAGY Ő-T.(ez a zombival nemfog összejönni,biológiai képtelenség)majd észreveszed hogy a fickó már hidegen hagy,és pont akkor fog megszólitani a buszon,az eset miatt,tepedig hidegen válaszolod hogy ami történt megtörtént,tulléptél rajta.és ő lessz rosszul hogy szakitottatok.bocsi h ennyire hosszú lett,csak írtam és elfelejtettem h mitakartam :D 14|F

2016. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!