Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem tul magan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magan egy ferfin?

Figyelt kérdés

Majdnem 5 eve odavagyok erte. Anni kozeledett hozzam, de minel tobb ido telik el, annal inkabb biztosabb vagyok abban, hogy csak le akart fektetni, mivel erdekes mod, mikor van, akit dongessen ram se bagozik, mikor meg semmilyen csaj nincs kilatasban, akkor mosolyog ram...

A lenyeg, hogy eleget szenvedtem a semmiert. El akarom felejteni, de egyszeruen nem megy, mivel mindig remenykedem... ez pedig egyszeruen megkeseriti az eletemet. Ha ott van a buliban, biztod valami csajjal van, onnantol kezdve a sirason kivul semmihez nem lenne kedvem... ritkan jarok amugy bulizni, mivel nincs alkalom ra mindig, de valahogy o mindig ott van.

Talalni maz pasit nem talalok magamnak, hiaba keresek, mar tenyleg nem tudom mit csinaljak...

22L


2015. nov. 1. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Pót punci vagy, de még nem volt szükség a szolgáltatásaidra. Láthatóan elvette az eszed a buli domináns hímje. Ha ilyen férfi a nő agyába férkőzik, akkor örökre megfertőzi! Láttam már ilyet. Részvétem:)

26f

2015. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne szánalom? Gondolom te sem tudod eldőnteni hogy kibe legyél szerelmes.

26f

2015. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Hagyjuk már ezt a nem tudom eldönteni kibe legyek szerelmes dumát..

A szerelem egy döntés ugyanúgy mint pl a megbocsájtás.

2-es voltam

2015. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. Valószinűleg te még nem voltál igazán szerelmes, ha így gondolod. Az meg hogy férfi szemmel(és a logikát figyelembe véve) a nők sokszor hülyén ”választanak” szerelmet, nem jelenti azt hogy nem valódi az érzéseik. A nők agya úgy működik ahogy, ne idegeskedj miatta:)
2015. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig úgyse fogod elfelejteni, amíg nem találsz olyan pasit, aki nála is jobban néz ki.
2015. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!