Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdvözlök mindenkit! A fiam...

Ősz kérdése:

Üdvözlök mindenkit! A fiam olyat húzott aki egész tanév alatt piszkálja-mit tegyek-ne vegyek ajándékot? Vagy ne menjen el az ünnepségre? Vagy cseréljen nevet valakivel nevet?

Figyelt kérdés
Van egy hatodikos fiam és most karácsony előtt húztak neveket és ő pont olyat húzott aki egész tanév alatt piszkálja.

2015. dec. 11. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ejtsétek zavarba! Szép ajándékot adjon neki, mintha semmit sem csinált volna - nagyon meg fog lepődni!! semmivel ne utaljon arra, hogy piszkálta.


Szerintem abba fogja hagyni.

2015. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kreatív ifjoncok ilyenkor szoktak elég érdekes ajándékokat adni...

Én sosem piszkáltam senkit, de kaptam bugyitól óvszer+mogyoró kombóig dolgokat poénos osztálytársaimtól...


Attól függ, mennyire durván viselkedett a húzott személy. Ha nem túlzottan, akkor jó fej lennék és normális ajándékot kapna, ha nagyon aljas volt, akkor pedig mindentől függetlenül elbeszélgetnék vele s azért elgondolkodnék, hogy valami tanító célzatú ajándékot kapjon-e... De persze ez is visszaöthet a saját gyermekemre, szóval ezen azért elgondolkodnék. Így ismeretlenül többet nem tudok írni.

2015. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet, cserélje el! Ha nem tudja, akkor valami trollkodást kellene elkövetni ellene az ajándék által!
2015. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Illemtankönyv, one direction póló, egy rakás dezodor ami utalhat arra, hogy büdi, még ha nem is akkor is jó piszkálódásnak, romantikus dvd + zsebkendő...?
2015. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!