Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesit a Fluimuc...

Titeket nem idegesit a Fluimucil reklámba a kislány aki kiabálja az apukájának hogy noziii szippantóóó?

Figyelt kérdés
Férjemnek olyankor ökölbe szorul a keze és összenézünk nekem a nyaki ütő erem a duplájára dagad ,odáig fajult a helyzet hogy mikor újra beadják a reklámba a kislányt és mondja aranyoskodva hogy nozi szippantó,nem birta férjem bele bokszolt a falba és kiállt az erkélyre üvölteni 1 nagyot ,nem tudom mit tegyek akár hova kapcsoljuk a tvét mindenhol ez a reklám megy énis teljesen kivagyok ettől a kislánytól ,nem tudom mi lenne a megoldás goldolkoztam hogy nem nézünk soha többet tv-ét a kislány miatt ,nem elég hogy régebben volt hogy mondta aranyoskodva a kisfiú hogy omlosz csirke most meg ez a kislány komolyan kivagyunk teljesen idegileg ,férjem már tévézés előtt beszedi a nyugtatóját ,félek hova fajul ez a dolog ?
2015. dec. 12. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

1. Tanulj meg írni!

2. Én tényleg nem tévézek, így azt sem tudom, hogy miről beszélsz.

3. Szedjetek együtt nyugtatót, ha ez segít!

2015. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. mi rohadt any@dnak szólsz bele akkor ha nem nézel tévét ?

2.Gondolom ha nem nézel tévét akkor itt lesed mások életét ami elég szánalmas te kocka ge@i

3. verjen meg a jó isten a mai naptól kezdve, hogy ilyen rosszindulatú f@@sz fej vagy

2015. dec. 12. 17:09
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Változtatom az első válaszom!

1. Menjetek orvoshoz.

2. Próbálj meg még több szitkot szórni, az olyan nőies! Gondolom te is roppantul az vagy!

3. Én is nő vagyok, tudsz még alpáribb lenni?

2015. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1.Ha nem vetted volna észre vicc volt K@rva

2.Ki a sz@rt érdekel hogy mi van a lábad között ? :D

3.Amit üzenetbe irtál azt férfiaknak ird gyökér! vagy lezbi vagy te fakir rohadt patkány r@banc :D ,tehát kérdésedre van lejebb is :D

2015. dec. 12. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha gondolod, akkor megtanítalak írni, és gyógyszert is biztosítok a számodra!

Tényleg van lejjebb? Mutasd, mert nem hiszem amúgy!

2015. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fond be a nuni szőrödet idióta ha unatkozol :D
2015. dec. 12. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog menni, csupasz! De kösz a tippet!
2015. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor a hajadat fond be hülye gyerek :D vagy a szemöldököd :D XD

Landrea elhiszem hogy unatkozol de nem olvasom el az üzeneteid törlöm olvasatlanul hiába koptatod a körmeidet :D :D XD

Landrea vagy Andrea vagy Andi -Bandi tudja a tököm :D mi vagy?? XD azt hogy belucskosodsz kécike ne ird privátba nem vagyok kíváncsi rá ,súgok 1 titkot van társkereső oldal 1 pár vagy sex partner kereső oldalak ,ja és azért van az hogy 1 perc allat teloról firkantok pár sort és nem figyelek helyesírásra mert ellenben veled van családom és ilyenekre mint te nincs időm valamint annyiba sem nézlek hogy megtiszteljelek vele :D de írjál pár puhány mondatot kicsontozlak ,jót mulatok rajtad nagylányommal :D és nagy fiammal XD

2015. dec. 13. 05:31
 9/11 A kérdező kommentje:

Bemásolom a perverz vágyaidat fúúúj te disznó :D :D


Szidjál még kérlek! Aaah, ettől leszek lucskos! Gratulálok a stílusodhoz, innen nincsen lejjebb! Vagy van?



Landrea ez milyen üzenet volt ?? :D Tuti magányos 50 es lehetsz akit mindenki átver otthagy és itt éled ki a beteg dolgaidat ,mire mész vele ha f@@szán helyesen tudsz írni ha boldogtalan vagy ?? :D :D

2015. dec. 13. 05:36
 10/11 RavenClaw válasza:
100%
Làtom hogy nem mai a kérdés, de még emlékszem arra a reklámra. Mindig amijen gyorsan csak tudtam, elvittem róla amint megláttam. Most is ezt a módszert használom az új fluimucil reklám terén. Na az aztán tényleg idegtépő. Az a fiúcska egyszerűen undorító.
2016. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!