Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesit a Fluimuc...

Titeket nem idegesit a Fluimucil reklámba a kislány aki kiabálja az apukájának hogy noziii szippantóóó?

Figyelt kérdés
Férjemnek olyankor ökölbe szorul a keze és összenézünk nekem a nyaki ütő erem a duplájára dagad ,odáig fajult a helyzet hogy mikor újra beadják a reklámba a kislányt és mondja aranyoskodva hogy nozi szippantó,nem birta férjem bele bokszolt a falba és kiállt az erkélyre üvölteni 1 nagyot ,nem tudom mit tegyek akár hova kapcsoljuk a tvét mindenhol ez a reklám megy énis teljesen kivagyok ettől a kislánytól ,nem tudom mi lenne a megoldás goldolkoztam hogy nem nézünk soha többet tv-ét a kislány miatt ,nem elég hogy régebben volt hogy mondta aranyoskodva a kisfiú hogy omlosz csirke most meg ez a kislány komolyan kivagyunk teljesen idegileg ,férjem már tévézés előtt beszedi a nyugtatóját ,félek hova fajul ez a dolog ?
2015. dec. 12. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne a leírás, a kérdésre válaszolva:

Először nózi szippantó, most meg a DE MIÉRT? Utálom a fluimucil reklámjait.

Válaszaidra?

Itt oltogatsz valakit, hogy mi a g.c.nek szólt bele? Neked pedig annyira nincs életed hogy ilyen kérdéseket írogatsz ki? Gratulálok. H.lye p....

2016. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!