Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e belőlem színésznő?

Szabados Réka kérdése:

Lehet-e belőlem színésznő?

Figyelt kérdés

Szépen beszélek, gyorsan tanulok szöveget, a hangom is rendben van, de a például képtelen lennék szaltót ugranni, cigány kerekt vetni.

Mennyire szükséges ez a szinészethez???



#hang #színész #ének #cigánykerék szaltó
2015. dec. 13. 21:24
 1/3 anonim válasza:

Hát a felsorolásaid szerint igen de például nagyon fontos egy szinésznőbe hogy tudjon valamilyen nyelven beszélni az anya nyelvén kivül is meg hát iskolának is kelene lenni

de szerintem ez csak nézőpont kérdése ha te úgy érzed hogy teljesen biztos vagy abba hogy szinésznő akkarsz lenni akkor ne hagyd hogy mások megmondják hogy mit kezdj az életedel

Ne add fel az álmaidat

Szerintem lehetsz!!

2015. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi♡♡
2015. dec. 14. 16:38
 3/3 anonim válasza:
Szia, ugyanilyen vagyok de szó szerint :D nem kérkedésből, de baromi jól éneklek, szépen hangosan érthetően beszélek de képtelen vagyok bármilyen tornamutatványra. A tánc megy...
2016. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!