Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaphatok-e börtönbüntetést ha...

Kaphatok-e börtönbüntetést ha egyedül nevelek kiskorú gyermeket? Soha nem voltam büntetve még csak vádemelési javaslatot küldött az ügyész, és nincs bizonyítva a bűntett.

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a gyereket addig állami gondozásba veszik.
2015. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De enyhítő körülménynek veszik? Az ügyész a "Btk.38.§ (2) bekezdés alapján a szabadságvesztés végrehajtását próbaidőre függessze fel" így adta be a vádiratot. Akkor erre van esélyem?
2015. dec. 15. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, ettől még kaphatsz, de enyhítő körülmény lehet. Mi miatt emeltek vádat? :O
2015. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Édesapám hagyatékában házkutatáskor találtak valamit,amit lefoglaltak..Mivel én örököltem az ingatlant engem gyanúsítanak,hogy azt én tartottam.Sem DNS sem ujjlenyomat nem volt vizsgálva rajta,és okiratokkal tudtam bizonyítani,hogy övé volt,illetve hogy nem tudtam arról hogy van a házában ez a dolog.
2015. dec. 16. 08:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Fegyvert, vagy robbanószert tartassu otthon ezekben az időkben? Nagyon rápacsálhatsz.
2015. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem...dehogy is!! Nem mostani dolog,én még nem is laktam akkor abban az ingatlanban! És semmi robbanószer,szerintem rég bentről néznék kifelé ha az lett volna. Köszönöm a válaszokat,most hívott az ügyvédem,hogy közvetett bizonyíték hiányában a bíró ejti a vádat :-)
2015. dec. 17. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!