Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normalis? Mit csinaljak?

Ez normalis? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
van egy tanarunk a nemet es mar 3 eve olyan fura nagyon flegma es mindenkit jol megszivat es iszonyat szigoru mindenki kussol az orajan de velem valahogy mas milyen mindig megemeli a jegyeimet 2-3 ponttal es volt olyan hogy nem erdemeltem meg altalaban tanulok de mindig megemeli es engedekeny velem viszont rengeteget buktat es mar a tobbieknek is feltuno multevben nem irt be engem hianyzonak mikor ellogtam a tobbiekkel de a tobbit beirta es neha kotekedik szal mond egy egy perverzseget de nem feltunoen...es az a poen hogy jol is nez ki 27 eves ...
2015. dec. 17. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
kedvel téged de evvel azért vigyáz vagy lehet hogy tudja hogy jó képességeid vannak és ezért .. de értsd félre abból lehet hogy baj lesz
2015. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!