Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek normális dolog...

Adel72 kérdése:

Szerintettek normális dolog ha a tanárnö 3 hete büntetti a gyereket? UGY hogy meg vonja töle a szüneteket

Figyelt kérdés
UGY hogy meg vonja töle a szüneteket .. Egy harmadik oszt. Fiuról van szó aki össze verekedet az egyik oszt. Társával, aztóta a tanárnö reggel félnyolctól 8 ig a tanári asztalhoz állitja ezt követöen minden óraután oda ott kell állnia a szunetekben délután 4 óráig
2015. dec. 18. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy ez mennyire szabad a tanároknak, azt nem tudom, de amikor én voltam általános iskolás is voltak osztálytársaim akiknek minden szünetben az igazgatói folyosón kellett szobrozniuk büntetésből.
2015. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen borzalmas a fiú helyesírása mint a tied akkor én a tanár helyében a nyelvtant is kötelezővé tenné a szünetben neki.

Egyébként, igen, normális a büntetés. Mindegy hányadikos a gyerek, már első osztályban megtanulja,hogy az iskolában szabályok vannak aminek a be nem tartása büntetéssel jár. Verekedni nem lehet. Gondolom a fiú nem első alkalommal verekedett, problémás gyerek lehet, így a tanár "kivonja a forgalomból" Jól teszi. Amíg nem tanulja meg a helyes viselkedést, addig álljon csak a pad mellett.

2015. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom 3 hét az egy kisit már sok még egy hét meg kettő az hagyám. De igen igazat adok a tanárnak, ha veregszik és nem tiszteli a szabályokat akkor büntetést érdemel. Mellesleg én még othon is elbeszélgetnék vele h mi a helyes viselkedés (Nem a tanárt hülyézném!). Nem feltétlen muszály megverni othon a gyereket elég ha szépen elmagyarázzuk és a lelkére hatunk, ha ez egyedül nem megy akkor szakembert ajánlanák mert ez később fog kiütközni (esetleg drogok alkohol lázadó magatartás mind kisgyermekorba kezdődnek, a nem odafigyelés, othoni és iskolai bántalmazás...)
2015. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!