Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiú vs lány verekedés?

Fiú vs lány verekedés?

Figyelt kérdés
Egy átlagos méretű és súlyú fiú és egy lány utcai verekedés esetén melyikük nyerne? Milyen módszerrel?

2015. dec. 18. 14:05
 1/4 anonim válasza:
Hàt nagyobb eséllyel a làny győzne mert én úgy gondolom hogy a làny tökön rugnà.
2015. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesztoszteron miatt nagy eséllyel a fiú nyerne egy lánnyal szemben.
2015. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem döntetlen lenne. A férfi nem ütné meg a lányt, csak hárítaná az ütéseket, a lány meg egy idő után kifáradna. A félre ment ütések veszik el a legtöbb energiát
2015. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
A férfiakon több az izom, nagyobb az erejük.Viszont egy jól irányzott ütéssel ki is lehet végezni a másikat, szóval csak a szerencse döntene. Azt meg hagyjuk, hogy csak hárítana egy férfi. Ha a semmiből nekem jönne valaki és elkezdene ütni, pont nem érdekelne, hogy mi van a lába között.
2015. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!