Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van blogotok vagy a faceboo...

Ha van blogotok vagy a facebookon vezettek egy oldalt, nektek mennyi idő kellett mire rátaláltak az emberek?

Figyelt kérdés
Hetek, hónapok? Én is indítottam egy oldalt, és kíváncsi vagyok, hogy mennyit várjak, hogy látogassák.
2015. dec. 19. 17:08
 1/3 anonim válasza:
Szia! Ha blogolsz/facebook oldalt vezetsz ne várd, hogy olvasók/követők látogatják majd az oldalt, amíg nincs rajta írás/aktivitás. Ha írsz azért csináld, hogy jól érezd magad tőle. Nekem is van blogom kb. 3 hónapja írok rá (rendszeresen), nincsenek olvasóim, de jó érzéssel tölt el, hogy visszanézhetem az írásaimat... Ha küldesz linket (és van már rajta valami) szívesen megnézem. :)
2015. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha van a blogodban fantázia és eredetiség, nem kell sok idő, hogy rátaláljanak. Feltéve, ha terjeszted, illetve ha megfelelő célközösségnek terjeszted. Mert ha egy felnőttes témájú blogra/oldalra próbálsz gyerekeket csábítani, akkor ne várd, hogy nagy sikered lesz.

De ne azért írj, mert híres akarsz lenni. Én hónapokig írtam a blogom, mire elkezdett napról-napra növekedni a statisztikám száma, és volt, hogy egy nap 80 látogatóm is volt. Talán lehetett volna több is, ha terjesztem. A vakszerencse folytán, egy kép alá írt link miatt tettem szert heti 200-300 olvasóra. Ha viszont nem szeretsz írni, nem leled benne az örömödet, szerintem el se kezd!


Üdv

-Egy blogger

2015. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, szeretek írni. Könyves blogot indítottam, mivel a könyveket szeretem a legjobban, és már rég le akartam írni a véleményemet. Köszönöm a válaszokat. Sok sikert a blogoláshoz! :)
2015. dec. 30. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!