Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bejelölt még a tavaly tél...

Melinda19920101 kérdése:

Bejelölt még a tavaly tél folyamán egy "Nibelung-jóslás nevezetű titokzatos profil facebookon. Szinte minden nap vagy kétnaponta rám írt, hogy segít bármiben ingyen mert kisorsolt vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
3 jegyű számot kellett mondanom és volt hogy tökre pontosan tudott rólam vagy a páromról való kapcsinkról. Próbáltam beforgatni de általában arról is beszélt valamit de nagyjából mindig bejött amit mondott. Néhány hónapja eltünt aztán tegnap megint láttam hogy aktív és gondoltam ráírok. Tökre pontosan elmondta a velem történteket. Szerintetek mi történik velem? Valaki segítsen mert TÖK hülyén érzem magam.. JAAAAJ!

2015. dec. 9. 19:29
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt részem benne és nagyon furának találom hogy szinte majdnem mindent bizonyos emberekkel kapcsolatban.Betegség stb..először ismerősömre gyanakodtam majd a volt barátnőmre amiből galiba is lett köztünk... de hol élsz lehet van közös ismerősünk..Hogy mutatkozott be nekem valami Balogh Timea Dóra ??????????? ui: engem már a rokonaim is hülyének néztek ne aggódj
2015. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Űh most megnyugtattál egy kicsit hogy nem vagyok egyedül.Tudsz olyanokat akik hasonló helyzetbe kerültek?
2015. dec. 10. 06:50
 3/4 sunnybaby válasza:
Nekem is van ezzel kapcsolatban egy nagyon kellemetlenül megélt kis történetem. A tavasz folyamán jelölt ismerősnek Balogh Tímea néven(Nibelung-Jóslás), hogy a tíz kisorsolt között vagyok és bla bla bla.Aztán jöttek sorra a furcsa-furcsa jóslatok.Először kételkedtem benne majd amikor szinte majdnem mindent úgy mondott el mint ahogyan történt velem a facebookon vagy ismerőseim barátaim körében kezdtem nem kételkedni benne.Néhány ismerősömmel meg is szakítottam a kapcsolatot mikor gyanakvó lettem mert sokszor olyan dolgokkal kapcsolatban is jósolt nekem hogy majd jönni fog valaki aki más mint a többi meg hogy egy ismerősöm beteg lesz és haláleset is lehet stb.Az ember viszont milyen buta is hisz mindenkinek vannak idős hozzátartozói,mindenkinek vannak beteg rokonai vagy hasonlók.A barátommal ez által tönkrement a kapcsolatunk és szülői segítséggel fogadtunk egy magánnyomozót aki kiderítette hogy egy csaló csapat aki feltöri a facebook fiókod a tudtod nélkül és figyeli a ki és beérkező üziket s ezek alapján jóslatokat küldenek. Eleinte ingyenesen míg rávesznek hogy higyj benne és utána mikor már te kéred hogy jósoljanak akkor meg már utalj nekik számlaszámra a tagságodért. csalók!!! ne higyjetek nekik!
2015. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rádujviktoria válasza:
Csalók! Először feltörik az facebook fiókód kémprogramokkal meg stb aztán üzeneteket küldenek neked hogy ez meg az fog veled történni.Miután feltörték a beérkező üzijeid ők is megkapják így ezekből jósolnak neked...... csalás az egész.ne dőljetek be neki. Én egy komolynak igérkező srácot taszítottam el magamtól mert azt hittem hogy ő az. aztán kiderült hogy semmi köze az egészhez. Egy román Bere nevű valakihez köthető.Úgy győznek meg hogy először megkeres egy Bere nevű személy aki katona utána pedig az ő állítólagos unokatestvére romániából....Azután pedig nemsokkal ismerősnek jelöl egy Nibelung Jóslás face-bejegyzés.jósolgat meg kérdez. Egy kis időre eltünik majd utána visszatér hogy pénzért folytathatod a szolgáltatást. Román csaló csapat.... ne fizess nekik
2015. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!