Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásjelentkezéskor mit írjak...

Keékpáros kérdése:

Állásjelentkezéskor mit írjak szövegként?

Figyelt kérdés
Nem konkrét álláshírdetésre jelentkeznék, csak pár helyre elküldeném az önéletrajzom, hogy ha esetleg valami üresedés lenne akkor már én bent legyek az adatbázisukba.

2015. dec. 20. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd azt, hogy szeretnél dolgozni de túl buta vagy ahhoz, hogy guglin keress egy sablon szöveget, úgyhogy valami nagyon egyszerű munkát keresel, például kapálás. Csak legyen valaki aki megmutatja, melyik végét kell megfogni. Tisztelettel Gipsz Jakab.
2015. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves Gipsz Jakab! A "gugli" küldött engem ide de nem mondta, hogy itt patkányok is élnek. A kapa vége tudom hol van, mélyen ledugva a maga kis gigácskájában. :-D
2015. dec. 20. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Patkányok? Látod, látod, ezek szerint most küldött épp ide egyet.


Mellesleg a gugli nem arra való, ohgy feltegyél egy kérdést, hoyg hol tegyél fel kérdést. A guglin már válaszokat is lehet találni. Persze igényel bizonyos készségeket.

2015. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lajcsi2000 válasza:

Az elsőnek üzenem, hogy a gyakorikérdések.hu-nak olvassa el a mottóját és értelmezze... A gyerekes okoskodásdra nem kíváncsi senki.


Kérdezőnek: Írd azt, hogy felfigyeltél a cégre, sok jót hallottál róla és a jövőben szeretnél náluk dolgozni. Írd le miért akarnál ott dolgozni meg van e tapasztalatod stb stb

2015. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!