Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-cigi tapasztalatok?

Asapferg kérdése:

E-cigi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már átálltam a normál cigiröl, és szeretnék venni egy komolyabb akksit, lehetöleg olyat, ami akár több napot is kibír folyamatos használat mellett. Aki tud valami hasznos info-val szolgálni annak nagyon hálás lennék. Lehetöleg olyanok írjanak akik maguk is komolyabb készüléket használnak.

2015. dec. 21. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Amit ajánlani tudok az 2 típus. Mindegyik 18650-es akksival megy és 510-es csatlakozója van. Ár/érték arányban a Cloupor Mini Plus egy jó választás lehet, mindent tud, amit tudnia kell, viszont kicsit 'zörgős' tehát mozog az akksi záró hátlapja. Másik jó választás lehet az eVic VTC Mini, ami szintén mindent tud (TC-s készülék ez is, ez pluszban tud SS fűtőszálat is hajtani), viszont az ellenállás lock-olása szerintem nem az igazi. Nekem ilyen készülékeim vannak, ezekről tudok nyilatkozni. Ha több infó kell csak kérdezz.
2015. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőleg szólotthoz, ha veszel, olyat vegyél, aminek forrasztás nélkül cserélhető az akksija.

A VTC Minit mindenki dícséri, állítólag nagyon jó kis cucc.

Az iStick 60W sem rossz, bár talán nem olyan jó minőségű, ellenben olcsóbb.

A Kangertech KBOX is, és a Kangside KSD Box 50W, KSD Box 100w is használható cucc.


H.

2015. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!