Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az xlo nevű áruház megbízható?

Az xlo nevű áruház megbízható?

Figyelt kérdés
Nincs gond a kiszállítással? Járt már úgy valaki, hogy rossz vagy meghibásodott terméket kapott?

2015. dec. 21. 07:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én már rendeltem tőlük, másnap meg is érkezett sértetlenül a termék. Ráadásul ingyen volt a kiszállítás egy akció keretében. Nekem abszolút pozitív a tapasztalatom.
2015. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Rendeltem tőlük, de rossz terméket hoztak ki. Megígérték h kiküldik a megfelelőt de nemhogy nem küldték ki, de ki is törölték a regisztrációmat az oldalról. Igazi aljas nép. Mindent a vevőért igaz?
2016. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Végül az lett, hogy írtam a fb-n nekik. Ott már válaszoltak a levelemre és egy segítőkész kollégájuk kiküldte a fóliát ingyen egy ajándék adatkábel kíséretében. Gondolom nem ő volt az aki kitörölt. 2. voltam.
2016. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 4. 18:59
 5/11 Mga1965 válasza:

Én csalódtam bennük. Semmi tájékoztatás,a rendelés visszaigazolást kap mindenki mert azt autómatikusan generálja gép. De aztán semmi.

Görény egy csapat az egyszer biztos.

Én nem ehhez vagyok szokva. Csesszék meg.

Én nem rendelek többet tőlük.

2017. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én vásároltam volna több terméket egyszerre. Még szerencse, hogy utánvéttel kértem mert 3nap után kaptam egy jellemtelen email-t, hogy sajnos 1-2 termék mégsincs készleten, de két hét múlva ki tudják küldeni. 2-3 napot garantáltak a rendeléskor! Írtam egy ellálási-kompromissum panaszlevelet, mert épp az egy hét múlva esedékes külföldi utazáshoz kellettek volna a cuccok. Kértem a többi -talán készleten lévő- termék ingyen kiszállítását mivel nem az én hibámból csökkent a vásárolt értékösszeg. Nem voltak rugalmasak. Máshol kellett gyorsan vásárolnom. Megjegyzem két hét után azért elkezdtek telefonon zaklatni.
2017. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is rendeltem tőlük. Karácsony előtt 1 héttel. Csak egy automatikus emailt küldtek ki többet nem. Semelyik üzenetemre nem válaszolnak. Nagyon nem megbízható!
2017. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Még midig nem jött meg azóta sem.
2017. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én december 07-én rendeltem tőlük, karácsonyra szántam volna az ajándékokat az unokáimnak, több tételt is rendeltem, előre utaltam nekik a pénzt. Miután még 10 nap elteltével sem történt semmi a megrendelés visszaigazolásán kívül, írtam nekik, hogy mikor tudják küldeni a termékeket.Azt válaszolták, hogy külső raktárból meg van rendelve. Végül december 27-én megérkezett fele a megrendelteknek. Rögtön írtam, kérdeztem, hogy a többi termék mikor érkezik? Nem válaszoltak, ma már többször próbáltam telefonon elérni őket, ügyintéző nem elérhető, csak az automata int türelemre. Többet nem rendelek tőlük.
2017. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egy 0 az egész! Email-ra nem reagálnak, tekefont megszakítják.Fb-on tudtam elérni őket. 2 hónapot vártam a termékre, még egy elnézést sem dobtak.... soha senkinek nem ajánlom őket!!!!
2018. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!