Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem az élőlények megjele...

Szerintem az élőlények megjelenése az Univerzum néhány objektumán a puszta véletlen műve. A fő jellemzőjük az ölés míg ki nem halnak. Önnek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
élőlény, Isten, Univerzum, pusztítás

#univerzum #élővilág #ölés #pusztítás ember
2015. dec. 22. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy az ölés ebből nem igaz. Az első élőlények nem öltek egyáltalán, és a növények, valamint a korhadékevők (pl. gombák) ma is ritkán teszik.
2015. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem véletlen, ugyanis robbanások, hőmérséklet, fejlődés, alakulás, változások. Az ölés az igen, ugyanis az erősebb marad életben mindig. Ez a természetes szűrés, hogy aki gyenge, az elpusztul. Ennyi. Jó, nem ennyi, de ezt én most neked ide ki nem fejtem, ne haragudj. :D Ha nagyon érdekel, akkor írj egy privátot és ott ezt kielemezhetjük részletesen.
2015. dec. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Az élőlények fő érdeke a kipusztulás, megszabadulás az élet kínjától. (Olyan ez, mint azok a játékok, ahol az nyer, aki hamarabb megszabadul a kártyalapjaitól/bábuitól/figuráitól.)

De mint a gének puszta játékszerei, alapból arra vannak programozva, hogy a génjeiket szaporítsák.

Némely élőlények a törzsfejlődés folyamán alkalmassá válnak arra, hogy a génjeiknek nemet mondjanak, és kiszálljanak a játékból.

Mások ellenben evolúciósan sikertelenek, így tovább szaporodnak, és öntudatlan robotokként terjesztik az őket kihasználó géneket.

2015. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, az ostoba jószágok lepontoztak, ezt vártam is, csak azt nem, hogy nem lesz egyetlen gondolkodó olvasó sem, aki majd felpontoz...


Azt azért egy bizonyos értelmi szint felett tudni kell észrevenni, ha egy kérdés nem komoly.

Egy nyilvánvalóan komolytalan kérdésre pedig nem szabad vérkomolyan válaszolni.

2015. dec. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor szégyenlem, hogy egy fajba tartozunk.

Azért jellemző a 0%-os pontozás egy teljesen jó válaszra: aki aktiv, az gonosz, aki pedig normális lenne, annak még egy gombnyomás se megy. Nagyon nem csodálkoznék, ha kipusztulna az emberiség.

2015. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Csak egy maradhat!" Ez nem igaz!

Az utolsó vírus meg fogja fertőzni az utolsó baktériumot is.

Egy sem maradhat!

2018. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na ja.

Csakhogy az utolsó baktérium nem fog elpusztulni emiatt.

Ugyanis az élősködők célja nem az ölés.

2018. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de az utolsókról van szó.
2018. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondtam: nem fogja megölni. Szépen együtt élnek majd, mert addigra remekül összeszoknak.
2018. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor "addig élnek míg meg nem halnak". :D
2018. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!