Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A párom 21 kg-ot fogyott,...

Eni215 kérdése:

A párom 21 kg-ot fogyott, amikor szedte a Chilliburnert. Ez véletlen, vagy tényleg olyan jó a chillipaprikából készült tabletta? Aki szedte már néhány hónapig, és van tapasztalata érdekel.

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen. Ha következetesen így működne, akkor a kitalálója Nobel-díjas lenne.
2013. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, amúgy véletlen. A fogyás diéta/mozgás eredménye lehet. A csodatablettákat felejtsük el.
2013. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen oka van annak,hogy lefogyott.

Elhitte,hogy le fog fogyni attól a csilis cucctól.

Amikor kicsi voltam,sokat fájt a fejem.A szüleim adtak valamilyen csodagyógyszert,amitől elmúlt mindig.Amikor nagyobb lettem,közölték velem,hogy c-vitamint adtak nekem mindig.

Semmi másról nem szólt a dolog,mint hogy én elhittem és tudtam hogy elmúlik a csodagyógyszertől.Elhittem,elmúlt.

2013. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra nem térsz ki, hogy változtatta-e az étrendjét közben? Nyilván igen. Nos, attól fogyott le meg a napi 3 liter víztől, amit betolt.
2013. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!